header newses

Informacje

Informacje

Uszkodził samochód i uciekł. Policja szuka świadków

Tarnowskie Gory Wypadek

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach apelują do osób, które mogły być świadkami pewnej sytuacji drogowej.

Widziałeś go? Zadzwoń!

Do zdarzenia doszło 5 stycznia około godziny 16:00. Na ulicy Staropocztowej w Tarnowskich Górach pojawił się, jadący od strony ul. Piastowskiej, pojazd typu BUS z otwartą skrzynią ładunkową. Kierowca najechał na prawidłowo zaparkowanego Forda. Samochód został uszkodzony, a sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń wciąż prowadzą czynności wyjaśniające. 

Mundurowi zwracają się z prośbą do osób, które mogły zauważyć wspomnianego kierowcę. 

- Osoby będące świadkami przedmiotowego zdarzenia proszone są o kontakt z tarnogórską Policją. Szczególności dwie panie, które w tym dniu szły w stronę ulicy Piastowskiej i najprawdopodobniej widziały całe zdarzenie, proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę aspirantem sztabowym Michałem Piontkiem - apelują funkcjonariusze.

Informacje przyjmowane są pod numerem telefonu: 47 85 342 54 lub za pośrednictwem dyżurnego jednostki (47 85 342 55), który dostępny jest całą dobę.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach

Search