101. urodziny w Nowym Chechle. Wszystkiego najlepszego dla pani Stefanii!

Wyjątkowe świętowanie odbyło się w zeszłym tygodniu w gminie Świerklaniec. Jedna z jej mieszkanek cieszyła się kolejną, niemałą, rocznicą. Jubilatka już myśli o kolejnych urodzinach.

UG Świerklaniec
Stefania stech nowe chechlo urodziny

200 lat dla pani Stefanii

W gminie Świerklaniec 2023 rok zakończył się bardzo wesoło. 30 grudnia pani Stefania Stech obchodziła 101. urodziny. Solenizantka urodziła się w 1922 roku w miejscowości Czyszyki. Wyszła za mąż i urodziła córkę. Jej losy związały się z powiatem tarnogórskim dopiero wiele lat później. Po śmierci męża pani Stefania przyjechała do brata, który mieszkał w Nowym Chechle. Pozostała tam aż do dzisiaj.

30 grudnia solenizantkę odwiedzili reprezentanci gminy - wójt Marek Cyl oraz kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego Gabriela Pandzioch. Przynieśli z sobą kwiaty, kosz ze słodyczami oraz kalendarz na przyszły rok z zaznaczoną datą urodzin pani Stefani. Wójt zapowiedział już także swoją wizytę podczas kolejnego świętowania.

- Ten rok zleciał tak szybko, że wydaje mi się, jakby był pan u mnie wczoraj. Minie chwila i znów mnie odwiedzicie – śmiała się pani Stefania.

Solenizantce życzymy wielu kolejnych radosnych dni. Niech każdy z nich obfituje w szczęście, zdrowie, siły oraz pogodę ducha.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon