Tarnowskiegory.info to portal, który codziennie przyciąga mieszkańców tego miasta i okolic dzięki publikowanym treściom. Nie bez powodu zdobył sobie szacunek i uznanie, zajmując zaszczytne miejsce w ścisłej czołówce mediów lokalnych w Tarnowskich Górach. Zarówno portal, jak i z nim związana gazeta, tworzą platformę, umożliwiającą mieszkańcom bycie na bieżąco z lokalnymi informacjami oraz istotnymi wydarzeniami nie tylko w mieście, lecz również na obszarze całego powiatu.

reklama

Reklama w tarnogórskiej prasie

Gazeta Tarnowskiegory.info to bezpłatny miesięcznik kolportowany terenie miasta oraz gmin powiatu tarnogórskiego. Nasze gazety stały się nieodłączną częścią życia lokalnej społeczności, zdobywając stałe grono czytelników. Oczywiście, dla przedsiębiorców, jest to również doskonała szansa na dotarcie do jeszcze szerszej grupy odbiorców. Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą, to przedstawiciele działu reklamy Tarnowskiegory.info czekają, aby przedstawić Ci dostępne możliwości promocji Twoich usług.

Najnowsze wydanie gazety

Zajrzyj do ostatniego numeru

gazeta
gazeta
tablet

Tarnowskie Góry
reklama w internecie

Tarnowskiegory.info to portal, który z dumą może szczycić się stale rosnącym gronem wiernych czytelników. Publikowane przez nas treści cieszą się zainteresowaniem mieszkańców miasta, niezależnie od ich wieku. Nasz portal stanowi również doskonałe pole do promocji, stając się efektywną płaszczyzną reklamową. Nasza oferta reklamowa obejmuje różnorodne formaty, w tym formaty displayowe, angażujące artykuły sponsorowane oraz kampanie dostosowane do potrzeb klienta. Jeśli zastanawiasz się nad reklamą na naszym portalu, nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami - napisz lub zadzwoń, a przekonasz się, jakie opcje mamy dla Ciebie w zanadrzu.

portal

Co wyróżnia Tarnowskiegory.info

reklama

Lokalność

piszemy o Tarnowskich Górach dla mieszkańców Tarnowskich Gór

reklama

Szybkość

codziennie informujemy o najnowszych wydarzeniach

reklama

Szerokie grono odbiorców

poprzez portal i gazetę trafiamy zarówno do młodych, jak i starszych

Tarnowskiegory.info w liczbach

45,4 tys.

odsłon miesięcznie

1,3 mln.

odsłon przez ostatni rok

13 tys.

fanów na Facebooku

Kontakt z działem reklamy

poniedziałek-piątek

08:00 - 16:00

Rynek 12

41-902 Bytom

agent

Emilia Brol

kierownik ds. sprzedaży

agent

Krzysztof Sienny

Specjalista ds. sprzedaży

Napisz do nas

Zaufali nam