102. urodziny w Tarnowskich Górach. Wszystkiego najlepszego dla solenizantki!

W tym miesiącu w naszym mieście obchodzono wyjątkową rocznicę. Pani Weronika Stroka osiągnęła wiek 102 lat. Z tej okazji samorząd przekazał jej gratulacje i urodzinowy prezent.

UM Tarnowskie Góry
Tarnowskie gory urodziny weronika stroka

Wszystkiego najlepszego dla pani Weroniki!

W Tarnowskich Górach nierzadko zdarzają się setne urodziny, ale każde z nich bardzo cieszą. Pani Weronika Stroka już pokonała tę granicę. 1 lutego świętowała 102. rocznicę narodzin. Solenizantka przyszła na świat w 1922 roku w Nowej Wsi Królewskiej. Życiowe losy przyprowadziły ją razem z rodziną do Bobrownik Śląskich. Pani Weronika może pochwalić się wychowaniem sześciu dzieci. Teraz cieszy się także z szesnastu wnuków, dwudziestu siedmiu prawnuków i trzech praprawnuków. Z okazji kolejnej rocznicy urodzin solenizantka otrzymała prezenty nie tylko od najbliższych.

- Ze strony Urzędu Miejskiego dostała kwiaty i kosz ze słodyczami. Prezenty, z powodów zdrowotnych, wręczyliśmy jubilatce nie osobiście, ale przez rodzinę. Słodycze z pewnością trafiły w gust adresatki, bo pani Weronika zawsze lubiła maszkety - podają urzędnicy miejscy.

Pani Weronice życzymy wielu sił, zdrowia, radości oraz pogody ducha na każdy dzień.

Urodziny pani Doroty Dobrzańskiej z Tarnowskich Gór

Może Cię zainteresować:

Pani Dorota z Tarnowskich Gór skończyła 103 lata. "Oj tak - ja mam ochotę żyć!"

Autor: Urszula Gołkowska

07/11/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon