11 listopada zabaw się na parkiecie. Przed nami Potańcówka z okazji Święta Niepodległości

Już czas, by wyjmować z szafy fraki i suknie wieczorowe! Szykuje się okazja, by poszaleć w stylu art deco.

Magdalena Grabowska
Dzień Niepodległości

Niepodległościowa Potańcówka w Tarnowskich Górach

11 listopada kojarzy się większości z nas z podniosłą atmosferą, apelami i wierszami patriotycznymi. Jednak w naszym mieście można spędzić ten czas też w zupełnie innym stylu. Już od lat Stowarzyszenie Góry Kultury przekonuje, że Święto Niepodległości może być naprawdę ciekawe.

- Chcemy pokazać, że 11 listopada to Święto radosne i tak powinno być obchodzone - a nie tylko poprzez składanie wieńców pod pomnikami - tłumaczą tarnogórzanie.

Tradycją stała się już niepodległościowa Potańcówka, którą organizują właśnie Góry Kultury. Nie jest to jednak zwykła impreza. Zalecanym dress codem są stroje z dwudziestolecia międzywojennego. Cała sala zapełnia się pięknie przebranymi gośćmi. Muzyka oczywiście też pasuje do klimatu wydarzenia.

Przed nami jubileuszowa, dziesiąta edycja Potańcówki. Odbędzie się ona 10 listopada. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00 w Restauracji Skarbiec (Rynek 14). Zaleca się wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem telefonu: 694 666 888. Jak tarnogórzanie bawili się podczas ubiegłorocznej Potańcówki? Zobaczcie w poniższym artykule.

Potańcówka z okazji Dnia Niepodległości

Może Cię zainteresować:

Potańcówka w stylu retro. To była impreza!

Autor: Magdalena Grabowska

12/11/2021

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon