11 nagród z okazji 11-stych urodzin Visions Optyk

Pewnie nie raz, nie dwa przemierzając tarnogórski rynek czy ulicę Krakowską, natknęliście się na Salon Optyczny Visions Optyk. Okazuje się, że w tym miesiącu obchodzą swoje 11-ste urodziny! Z tej okazji dla swoich Klientów przygotowali szereg promocji, a także konkurs w którym można zgarnąć ciekawe nagrody. Chcecie poznać więcej szczegółów?

Visions optyk1a

Konkurs „11 nagród na 11-ste urodziny”

Visions Optyk obchodzi swoje 11-ste urodziny. Zgadzamy się, jest co świętować. Właśnie z tej okazji Visions Optyk przygotował promocje, które będą obowiązywać w obu salonach przez cały miesiąc! Na tym nie koniec. Oprócz promocji są również konkursy. Można w nich wygrać ciekawe nagrody. Jesteście gotowi na poznanie szczegółów? Zasady konkursu „11 nagród na 11-ste urodziny” są dość proste. Wystarczy wybrać się do dowolnego salonu Visions Optyk w Tarnowskich Górach i kupić okulary korekcyjne za minimum 400 złotych. Co można wygrać? Zegarek marki Emporio Armani, oprawy okularowe Emporio Armani, okulary przeciwsłoneczne, oprawy z nakładką przeciwsłoneczną czy szkła jednoogniskowe marki Essilor z powłoką antyrefleksyjną. Konkurs rozpoczął się 1 marca i będzie trwał do końca miesiąca. Jeżeli w kanałach Social Media czujesz się jak ryba w wodzie to Visions Optyk przygotował dla Ciebie coś jeszcze! Drugą możliwością wzięcia udziału w konkursie jest promowanie ich Salonu Optycznego przez Facebook’a lub Instagram. Co musisz zrobić? Polubić FanPage Salon Optyczny Visions Optyk – Facebook lub Instagram, złożyć życzenia pod postem urodzinowym, a na koniec udostępnić post na swojej tablicy. Najbardziej kreatywne życzenia wezmą udział w losowaniu, które będzie miało miejsce 11 kwietnia o godzinie 11:00. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziesz TUTAJ.

Huczne świętowanie czyli urodzinowe promocje

Salon Optyczny Visions Optyk oprócz konkursu, dla swoich Klientów przygotował coś jeszcze – promocje! Przez cały marzec możecie skorzystać z badania wzroku, będzie ono kosztowało tylko 1 zł. Możecie również skorzystać z promocji na szkła i oprawy okularowe od 11 zł, obowiązującej przy zakupie na 10 rat 0%. Mamy dla Was dobrą wiadomość. Opisane promocje można łączyć! Potrzebujesz nowej pary okularów? Wybierz się do Visions Optyk i skorzystaj z urodzinowej promocji!

Salon Optyczny Visions Optyk
ul. Rynek 5A
ul. Krakowska 8
42-600 Tarnowskie Góry
Tel.: 32 724 18 88
Tel.: 32 726 74 17
E-mail: sklep@visionsoptyk.pl
www: https://www.visionsoptyk.pl
Facebook: https://pl-pl.facebook.com/visionsoptyk/
Instagram: https://www.instagram.com/visions.optyk/

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Gmina Cisne Zdjęcie Główne

Cisna – urokliwa miejscowość w samym sercu Bieszczad

Zalew arkadia

Suwałki – miasto o różnych obliczach, które warto poznać!

Bel Mare Międzyzdroje

Bel Mare Resort Międzyzdroje. Gwarancja udanego wypoczynku

Superprezenty zdjęcie główne

SuperPrezenty.pl organizują zbiórkę dla Ukrainy

Zdjęcie Główne Superprezenty

Problem z prezentem? Podaruj niezapomniane przeżycia

Gorlice fot Natalia Pacana Roman

Gorlice – niepisana stolica Beskidu Niskiego

210315 XGO baner 800x530 v4

Klub fitness całkowicie za darmo