Akademia Demokracji już wkrótce w Tarnowskich Górach!

Fundacja Niezależne Media zaprasza do udziału w Akademii Demokracji, innowacyjnym projekcie szkoleniowym, który ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Projekt, dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, oferuje intensywne seminaria, skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

2 akademia demokracji 1920x1080 2

Projekt ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Składa się z zespołu doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami, co pozwala oferować wnikliwe seminaria skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Praca w komisjach wyborczych to nie tylko służba społeczna, ale również okazja do zdobycia cennego doświadczenia i lepszego zrozumienia zasad demokratycznego systemu. Dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia do Akademii Demokracji
i przygotowania się na wyzwania, które stawia przed nami przyszłość naszej demokracji
– mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie odbędzie się już 23 czerwca w Tarnowskich Górach. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl

e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Wyposażenie sypialni od czego zacząć okładka

Wyposażenie sypialni – od czego zacząć?

Parnasse vs ruchala kto wygra walke wieczoru na ksw 85

Parnasse vs Ruchała – kto wygra walkę wieczoru na KSW 85?

Kobylinski

Michał Kamiński gościem Pawła Kobylińskiego

Kobylinski

Lech Wałęsa gościem Pawła Kobylińskiego

Dolny slask

Dolny Śląsk na weekend i wakacje. Miejsca warte odwiedzenia

Wypoczywaj w Beskidzie Śląskim. Apartamenty Dream Apart w Wiśle, Szczyrku i Ustroniu gwarantują udany pobyt

Wypoczywaj w Beskidzie Śląskim. Apartamenty Dream Apart

Już 24 lutego startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich