Aktywny początek weekendu. Tarnogórska Masa Krytyczna zaprasza na przejażdżkę

Nie macie planów na piątkowy wieczór? Tak się składa, że już jutro w drogę ruszają tarnogórscy rowerzyści. Każdy zainteresowany może do nich dołączyć.

Tarnogórska Rowerowa Masa Krytyczna
Tarnowskie góry masa krytyczna

Marcowa Masa Krytyczna

Spotykają się co miesiąc. Razem pokonują rekreacyjne trasy. Nie straszne im różne warunki pogodowe, a najważniejsza jest aktywność na świeżym powietrzu. Jutro, 31 marca, odbędzie się 131. Tarnogórska Masa Krytyczna. Miłośnicy jednośladów spotkają sią na rynku w Tarnowskich Górach. Stamtąd ruszają na krótsze lub dłuższe wypady.

Najbliższa wycieczka prowadzi do Bobrownik Śląskich. Uczestnicy przejadą Szlakiem Segieckim. Dystans do pokonania wyniesie około dziesięć kilometrów. Zbiórka odbędzie się na rynku o godzinie 18:00.

Tarnogórska Rowerowa Masa Krytyczna

Uczestnicy zobowiązani są do zorganizowania sobie sprawnego roweru z oświetleniem oraz dzwonkiem, a nieobowiązkowo także kamizelki odblaskowej. Zaproszeni na wydarzenie są także młodsi chętni z opiekunami.

- Pokażmy, że rowerzyści mają takie samo prawo do korzystania z dróg! "My nie blokujemy ruchu, my jesteśmy ruchem" - zachęcają organizatorzy.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon