Awantura o zapisy online na półkolonie w Parku Wodnym. Rodzice czekali ponad godzinę

Od kilku lat Park Wodny w Tarnowskich Górach organizuje półkolonie dla dzieci w wieku szkolnym. Również w tym roku podczas wakacji obiekt wyznaczył 10 turnusów. Zapisy miały odbyć się online, niestety pomimo wyznaczonego terminu rodzice nie potrafili zapisać swoich pociech. Na ich rejestrację czekali ponad godzinę.

Tarnowskie gory park wodny

Problemy z zapisami dzieci na półkolonie w Parku Wodnym

We wtorek, 13 czerwca o godzinie 9:30 miały rozpocząć się zapisy online na tegoroczne półkolonie w Parku Wodnym. Przez wiele lat rejestracja uczestników odbywała się w formule stacjonarnej. Wówczas rodzice ustawiali się w długich kolejkach pod halą sportową, by móc zapisać swoją pociechę.

Niestety, pomimo zapowiedzianego terminu o godzinie 9:30 nie było możliwości zapisu. Na stronie Parku Wodnego w zakładce aktualności miał pojawić się artykuł z formularzem. Dopiero po 40 minutach na stronie pojawił się wpis. Kilkadziesiąt rodziców straciło czas na bezskuteczne odświeżanie strony.

- "Szkoda, że linku nie ma a telefony milczą. Jeżeli cos nie działa - powinna pojawić się informacja", "Nic nie działa, nie ma linku" - komentowali na stronie Parku Wodnego poirytowani rodzice.

O godzinie 10.30, czyli 20 minut po pojawieniu się artykułu, załadował się formularz do zapisów dzieci. Jednak i tu pojawił się kolejny problem. Nie wszystkim rodzicom udało się zapisać dzieci na wybrany turnus. - Człowiek czeka na zapis od 9:30 linków brak. Jak już pojawiają się na stronie to jakie problemy technicznie a później Lista jest pełna. Dla mnie to żart z ludzi po prostu - poinformował jeden z rodziców.

Po ponad godzinie od awarii na stronie Parku Wodnego pojawił się komunikat, w którym zarząd wytłumaczył się z zaistniałej sytuacji.

- UWAGA! Na chwilę obecną jest przeciążenie naszej strony internetowej. Bardzo prosimy o chwilę cierpliwości. Cały czas zgłaszane przez Państwa problemy rozwiązujemy. Miejsca na półkolonie nadal są dostępne. Prosimy o odświeżanie strony i wyczyszczenie na komputerach/telefonach plików cookies - wyjaśnił.

Dzieci w wieku od 8 do 15 lat nadal można zapisać na stronie Parku Wodnego. Koszt uczestnictwa w turnusie to 120 zł. Link jest dostępny tutaj.

  Miasteczko śląskie wydarzenia 2023

  Może Cię zainteresować:

  Imprezowy rozkład jazdy. Co czeka nas w te wakacje w Miasteczku Śląskim?

  Autor: Urszula Gołkowska

  09/06/2023

  Subskrybuj tarnowskiegory.info

  google news icon