Barbara Dziuk w szpitalu z koronawirusem. Jej stan jest poważny

Tarnogórska przedstawicielka Prawa i Sprawiedliwości Barbara Dziuk zachorowała na COVID-19. Posłanka trafiła do szpitala.

Barbara dziuk szpital

Sytuacja jest poważna

Doniesienia o złym stanie zdrowia parlamentarzystki okazały się prawdziwe. Jak potwierdził radny miasta Janusz Śnietka, Barbara Dziuk od 20 marca jest hospitalizowana.

- Pani poseł znajduje się w szpitalu z przebiegiem w najgorszym wariancie. Jej stan jest bardzo poważny. Tak naprawdę dopiero od kilku godzin jest zauważalna poprawa – powiedział reprezentant PiS w Tarnowskich Górach w rozmowie z Tarnogórski.info - Proszę o wsparcie dla wszystkich osób obecnie chorujących i walczących o każdy oddech. Kieruję podziękowania dla całego personelu medycznego każdego szczebla – dodał.

Mieszkańcy naszego miasta, którzy od października ubiegłego roku strajkują pod biurem posłanki, zdecydowali się na uszanowanie tej trudnej sytuacji. Jeden z organizatorów lokalnego Strajku Kobiet zapowiada, że protesty przeniosą się z ulicy Piastowskiej na rynek.

- Bez względu na to, jakie sprawy i poglądy dzielą nas z posłanką, chcielibyśmy życzyć jej szybkiego powrotu do zdrowia - tłumaczy Marcin Korzycki. - Zatem, od jutra do powrotu posłanki do pełnienia obowiązków służbowych, nasz strajk będzie codziennie o godz. 19 gościł na schodach naszego ratusza, a każdego piątku odbywać się będą Piątkowe Spacery Tarnogórzan - informuje.

Do tematu odniósł się także Michał Sporoń. Nauczyciel i radny powiatowy życzy Barbarze Dziuk powrotu do zdrowia.

fot. Barbara Dziuk

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie gory podsumowanie tygodnia

Podsumowanie tygodnia. Najważniejsze informacje...

Głogowski dziuk

Tarnogórscy posłowie o sytuacji covidowej. Co...

Tarnowskie gory oddzial covidowy

Oddział pediatryczny ponownie w tarnogórskim...

Tarnowskie Góry, szpital

WSP wstrzymuje przyjęcia na dwa oddziały

Tarnowskie Góry Urząd Miasta

Votum zaufania dla burmistrza Czecha. Nie wszyscy byli za

POZ Tarnowskie Góry, ulica Opolska 21

Wielkie zmiany w POZ przy ulicy Opolskiej

Michal sporon proces

Sporoń vs. Dziuk. We wtorek rozpoczyna się proces