Barber Shop Silesia otworzył się w Tarnowskich Górach na Osadzie Jana!

Czy w Tarnowskich Górach i okolicznych miastach znajdziemy miłośników Barber’a? Jeżeli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Na Osadzie Jana otworzył się profesjonalny fryzjer męski dla wymagających - Barber Shop Silesia. Panowie, możecie odetchnąć z ulgą. Wasze brody i włosy są w dobrych rękach.

Miejsce stworzone dla mężczyzn

Barber Shop to miejsce zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn. To właśnie w nim mogą zadbać o swoją fryzurę, brodę, czy najzwyczajniej w świecie porozmawiać, zrelaksować. W samych Tarnowskich Górach mamy kilka Barber Shop’ów. W styczniu ich grono zostało powiększone o jeszcze jedno miejsce - Barber Shop Silesia, mający swoją siedzibę na Osadzie Jana, przy Alei Kwiatów 25!

Profesjonalny fryzjer męski dla wymagających

Barber Shop Silesia prowadzą Agnieszka i Krystian Strzelczyk, którzy doskonale się uzupełniają. Agnieszka ma dużą wiedzę i doświadczenie w zawodzie Barbera. Z kolei Krystian wie jak zarządzać salonem. Nawet najbardziej wymagający Klient, wyjdzie od nich zadowolony. Ich pierwszy Barber Shop Silesia został otwarty w centrum Bytomia, w okolicach Agory. Skąd pomysł na drugi salon? O to zapytaliśmy samych właścicieli.

Do stworzenia Barber Shop’u Silesia na Osadzie Jana, zainspirowali nas Klienci, którzy dojeżdżali z Tarnowskich Gór i okolic. Teraz mają nasz salon na miejscu – dodają z uśmiechem Agnieszka i Krystian Strzelczyk.

Okazuje się, że lokalizacja – Osada Jana to nie przypadek. Właściciele Barber Shop Silesia chcieli zapewnić swoim Klientom komfort dojazdu, a także miejsca parkingowe. Właśnie dlatego nie zdecydowali się na centrum miasta. Zwykle jest ono zatłoczone, a znalezienie miejsca parkingowego graniczy z cudem. Na całe szczęście przy nowym salonie im to nie grozi, miejsc parkingowych jest pod dostatkiem. Właściciele mają w planach otwarcie Tattoo Shop Silesia w salonie na Osadzie Jana, tak jak w Bytomiu. Zatem miłośnicy tatuażu, muszą uzbroić się w cierpliwość.

Jak zarezerwować wizytę?

Jeżeli pragniecie umówić się strzyżenie włosów, czy brody możecie zrobić to na kilka sposobów – online, poprzez strony internetowe: https://barbershopsilesia.pl oraz https://www.moment.pl/barber-shop-silesia-tg, media społecznościowe (Facebook, Instagram), telefonicznie 780 150 250 lub bezpośrednio w salonie. Team Barber Shop Silesia czeka, aby zadbać o wasze fryzury i brody. Jeżeli nie macie pomysłu na nowy look, możecie zaufać pracownikom salonu, którzy doradzą jaka fryzura i broda będzie do Was najlepiej pasować. Aby zapewnić swoim brodom i nowym fryzurom doskonały wygląd, bezpośrednio w salonie możecie zakupić kosmetyki do ich pielęgnacji.

Panowie, zadbajcie o stylowy wygląd. Postawcie na profesjonalny salon Barber Shop Silesia na Osadzie Jana!

Aleja Kwiatów 25
42-606 Tarnowskie Góry
www: https://barbershopsilesia.pl/
FB: https://www.facebook.com/barbershopsilesiatg
Instagram: https://www.instagram.com/barbershopsilesia_tg

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek – 8:00 – 20:00
Sobota – 8:00 – 15:00

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Okładka Puszcza Knyszyńska

Wakacje bliżej natury? Oto 5 miejsc w Podlaskiem.

Five Seasons Two

Centrum SPA, włoska restauracja i prywatna sauna? Luksus 3w1

Kołem po Śląsku

„KOŁEM PO ŚLĄSKU” - darmowy przewóz roweru czy hulajnogi!

Lackowa 997 m n p m najwyższy szczyt Beskidu Niskiego po stronie polskiej foto Natalia Pacana Roman

Karpating – ferie na stoku, biegówkach lub na szlaku

Za Bunkrem

Restauracja Za Bunkrem. Miejsce inne niż wszystkie

Foto glowne

Zajęcia sportowe dla dzieci od 3 roku życia w...

Wsparcie dla pracownikow

Tarcza antykryzysowa dla pracowników