Bezpłatne szkolenie komputerowe. Miasteczko Śląskie zaprasza!

Miasteczko slaskie szkolenie

Jedna z gmin naszego powiatu poinformowała o szkoleniu komputerowym oraz warsztatach językowych. Rekrutacja już ruszyła!

Podnieś swoje kompetencje 

W obecnych czasach bardzo ważne jest, by dbać o swój rozwój zawodowy. Nie wystarczy już tylko wiedza, którą wynieśliśmy ze szkoły. Dbanie o kwalifikacji to klucz do znalezienia satysfakcjonującej pracy na dobrym stanowisku. Właśnie nadarza się okazja, by podnieść swoje kompetencje i to bez wygórowanych kosztów.

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach komputerowych przygotowujących do zdobycia ogólnoświatowego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECCC lub językowych (angielski albo niemiecki) - zachęca Urząd Miejski Miasteczko Śląskie.

Jakie kryteria musi spełnić kandydat? Oferta dotyczy osób:

  • w wieku 25+
  • zamieszkujących teren gmin subregionu centralnego województwa śląskiego
  • zatrudnionych
  • chcących podnieść swoje kwalifikacje i pozycję na rynku pracy

W ramach kursów uczestnicy mogą liczyć między innymi na: bezpłatne szkolenie komputerowe lub językowe przygotowujące do zaliczenia egzaminu certyfikującego, bezpłatny udział we wspomnianym egzaminie, materiały dydaktyczne, a także zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Chętnym radzimy szybkie podjęcie decyzji, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Kontakt do organizatora przedsięwzięcia znaleźć można TUTAJ.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej: