Bezpłatne warsztaty fotograficzne w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Poprowadzi je Maciej Goryl

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Bolesława Lubosa odbędą się bezpłatne warsztaty fotograficzne organizowane przez Macieja Goryla. Pierwsze spotkanie pn. „Zoom. Przybliżamy pasję do fotografii” odbędzie się 3 lutego. Łącznie cykl liczy sześć spotkań.

W piątek, 3 lutego odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach cyklu "Biblioteka inspiruje". W ramach warsztatów tarnogórski fotograf Maciej Goryl poprowadzi sześć spotkań tematycznych.

- Porozmawiamy o tym, jak nasz gość rozpoczął przygodę z fotografią oraz, co jest jego ulubionym motywem lub obiektem do uwieczniania - zapowiada miejska biblioteka. - Zapowiemy też zbliżający się cykl warsztatów fotograficznych organizowanych wspólnie z panem Maciejem przez naszą Bibliotekę - dodaje.

Harmonogram spotkań w ramach warsztatów:

  • 3 lutego o godzinie 18:00, spotkanie organizacyjne pn. „Zoom. Przybliżamy pasję do fotografii”,
  • 25 lutego, zajęcia teoretyczne "Zasady dobrego kadru",
  • 11 marca, zajęcia w terenie na obszarze Tarnowskich Gór,
  • 25 marca, zajęcia w terenie na obszarze Parku Repeckiego,
  • 22 kwietnia, zajęcia w terenie pn. "Miasto po zmroku",
  • 28 kwietnia, podsumowanie zajęć oraz prezentacja zdjęć.

Liczba uczestników biorących udział w warsztatach jest ograniczona. Dlatego prowadzone są zapisy pod numerem telefonu 791 751 721 (od godz. 7.30 do 15.30). Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

- Chciałbym serdecznie zaprosić na warsztaty ludzi, którzy pragną rozpocząć przygodę z fotografią, osoby które szukają w sobie pasji, ale i tych, którzy chcą czegoś więcej od siebie i swojego życia - zachęca Maciej Goryl. - Niech te warsztaty dodadzą Wam sił do walki o siebie - podsumowuje.

Kolej wąskotorowa goryl

Może Cię zainteresować:

Najlepiej smakują zdjęcia o poranku - mówi Maciej Goryl, fotograf z Tarnowskich Gór

Autor: Martyna Urban

27/03/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon