Bezpłatne wejściówki do Parku Wodnego!

Już od poniedziałku tarnogórzanie mogą odbierać darmowe bilety do Parku Wodnego. Kto może dołączyć do programu?

Zainteresowanie pierwszą edycją akcji zaskoczyło nawet organizatorów

Tego lata świętujemy trzecią rocznicę wpisania tarnogórskich zabytków na prestiżową Listę UNESCO. Z tej okazji władze miasta zorganizowały akcję promująca zwiedzanie historycznej kopalni i sztolni. Przedsięwzięcie zakończyło się ogromnym sukcesem. Tarnogórzanom tak bardzo spodobał się pomysł, że od rana przed budynkiem ratusza ustawiały się długie kolejki.

- Dziękujemy Wam za cierpliwość i wytrwałość. Wiedzieliśmy, że zainteresowanie będzie ogromne, ale nie spodziewaliśmy się, że wszystkie bilety rozdamy w jeden dzień – piszą organizatorzy na facebookowym profilu Urzędu Miasta.

“1526. Park Wodny dla Tarnogórzan”

Dla tych, którym nie udało się wziąć udziału w akcji, mamy dobrą wiadomość! Od poniedziałku, 27 lipca Park Wodny rozdaje darmowe wejściówki dla mieszkańców Tarnowskich Gór. Nie trzeba już będzie wstawać przed świtem i wytrwale czekać w długiej kolejce. Wystarczy zasiąść przed komputem i otworzyć stronę http://www.parkwodny.com.pl/da...,pl,5. O godzinie 10:00 pojawi się tam link do zapisów. Trzeba pamiętać, że logując się z jednego adresu e-mail można otrzymać maksymalnie dwa bilety!

Do wyścigu o wejściówki warto przygotować się trochę wcześniej niż przed samą godziną rozpoczęcia zapisów. Biorąc pod uwagę zainteresowanie poprzednią akcją promocyjną, rywalizacja może być naprawdę duża. Jak czytamy w regulaminie imprezy: „O możliwości bezpłatnego wejścia w ramach akcji decyduje kolejność zgłoszeń”.
Jeżeli już uda nam się wypełnić na czas formularz online i zostaniemy dumnymi posiadaczami dwugodzinnych biletów, musimy pamiętać o kilku ważnych informacjach. Przed wejściem do Parku Wodnego trzeba będzie okazać dowód tożsamości, na który dokonaliśmy rezerwacji. Wejściówki ważne są do końca akcji, czyli do 31 sierpnia.

Nowa atrakcja Parku Wodnego

Akcja organizowana przez władze miasta to dobry pretekst do spędzenia wolnego czasu z najbliższymi. Koronawirus ogranicza możliwości pełnego korzystania z wakacji, ale tarnogórzanie pokazują, że mimo wszystko letnie miesiące można wykorzystać wartościowo. Specjalnie dla nich Park Wodny uruchomił w tym tygodniu nową atrakcję. Wodny Plac Zabaw powstał z myślą o najmłodszych gościach basenu. Z atrakcji korzystać można codziennie w godzinach: 8:00-22:00 bez dodatkowych opłat (na podstawie biletu wstępu do Parku Wodnego). Na wszystkich zainteresowanych czeka 1526 biletów do odebrania.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Stara Stajnia u Wojtachy, Tarnowskie Góry

Styczniowa Mania Podróżowania. Tym razem zobaczymy Gwineę

Miasteczko Śląskie - jarmark bożonarodzeniowy

Miasteczko Śląskie. Jarmark Adwentowy. Kiedy się odbędzie?

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Tarnowskie Góry Industriada 2021

WORK IT OUT w Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Dance Challenge Radzionków 2021

Dance Challenge w Radzionkowie! Zumba, Jerusalema i Belgijka

Piknik rodzinny w Ossach

Piknik rodzinny w gminie Ożarowice już w ten weekend