Biblioteka w Tarnowskich Górach organizuje magiczną grę plenerową. Jak się zapisać?

Na jeden dzień nasze miasto zamieni się w kawałek fantastycznego świata. Pełno w nim będzie zadań i wyzwań. Kto będzie mógł im sprostać? Może tarnogórskie drużyny?

Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Lubosza w Tarnowskich Górach
Tarnowskie góry gra miejska

Magiczna gra terenowa czeka na chętnych

Nikogo przekonywać nie trzeba, że biblioteka to miejsce wyjątkowe. W tym miesiącu użyczy ona trochę książkowych czarów także innym częściom miasta. To wszystko dzięki grze plenerowej. 16 września odbędzie się zabawa "Tarnogórscy czarodzieje i podróż do szkoły magii".

- Biegamy, chodzimy lub latamy na miotle po Szkole Magii i Czarodziejstwa, która znajduje się w centrum Tarnowskich Gór i szukamy różnych magicznych punktów, na których czekają na nas zadania prosto ze świata czarów! Dlaczego? Bo to naprawdę super zabawa! Liczne zagadki, szyfry, zadania i wiele, wiele śmiechu, a także najprawdziwszej magii rodem z Hogwartu podczas całej gry! - zachęcają organizatorzy.

Co więcej, na najlepszych czekają nagrody niespodzianki. Magiczne zmagania będą mieć miejsce 16 września od godziny 11:00 do 14:00. Rozgrywka rozpocznie się przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Bolesława Lubosza przy ul. Zamkowej 5. W zabawie mogą wystartować drużyny składające się z 2-5 osób. Mile widziane rodziny z dziećmi od sześciu lat. Udział jest bezpłatny, ale trzeba się wcześniej zarejestrować.

Gwarki 2023 tarnowskie gory

Może Cię zainteresować:

Gwarki 2023. Atrakcje na rynku to nie wszystko. Co będzie towarzyszyć tegorocznej imprezie?

Autor: Urszula Gołkowska

03/08/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon