Biedronki otwarte całodobowo. Wśród nich sklep przy ul. Janasa

Sieć dyskontów Biedronka przedłuża godziny otwarcia marketów. W Tarnowskich Górach zrobimy w nich zakupy nawet późno wieczorem.

Biedronki 24 na dobe

Biedronki 24/h

Od 9 października wiele sklepów sieci będzie otwartych przez całą dobę. W ten sposób funkcjonuje już ponad 400 marketów. Co więcej, w wielu miejscowościach wydłużono czas, kiedy klienci mogą dokonywać zakupów. Dotyczy to aż 2350 punktów.

- W ten sposób ruch klientów powinien rozłożyć się w sklepach bardziej równomiernie, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę kupujących - informuje Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci. - Mamy też specjalne oferty, które sprawią, że zakupy w Biedronce będą nie tylko bezpieczniejsze, ale też bardziej opłacalne - dodaje.

Również w naszym mieście zmieniono godziny otwarcia kilku Biedronek. Gdzie je znajdziemy?

  • ul. Janasa 33 (Stare Tarnowice)

Sklep otwarty całodobowo.

  • ul. Zagórska 91 (Strzybnica)

Godziny otwarcia: 5:00-23:00

  • ul. Fińska 53 (Stare Tarnowice)

Godziny otwarcia: 5:00-23:00

  • ul. Bytomska 30 (Osada Jana)

Godziny otwarcia: 6:00-23:00

  • ul. Legionów 3 (Centrum)

Godziny otwarcia: 6:00-23:00

Obecne działania to powtórzenie kwietniowej "Akcji 24". Od tego czasu Biedronka umożliwiła także mieszkańcom ponad dwudziestu miast zakupy w wersji online i za pomocą aplikacji mobilnych we współpracy z Glovo.

- Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za promowanie dobrych rozwiązań - oświadcza dyrektor operacyjny w sieci Biedronka Paweł Stolecki. - Akcja 24 umożliwia zakupy niezbędnych produktów w całej Polsce w bezpiecznych warunkach. Klienci docenili to rozwiązanie za pierwszym razem, wierzymy, że teraz będzie tak samo - dopowiada.

fot. Biedronka

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon