Biesiadne Lato dla Seniorów w Miasteczku Śląskim. Jakie atrakcje czekają na gości?

W Parku Rubina po raz trzeci odbędzie się impreza dedykowana starszym gościom. W programie koncerty, występy i bogata strefa gastronomiczna.

UM Miasteczko Śląskie
Biesiadne lato dla seniorów miasteczko śląskie

Biesiadne Lato dla Seniorów w Miasteczku Śląskim

Już 6 sierpnia mieszkańcy i przyjezdni goście będą mogli pobawić się podczas plenerowego wydarzenia. To już trzecia edycja letniej biesiady dla seniorów. Impreza odbędzie się w Parku Rubina w Miasteczku Śląskim.

- Spotykamy się niezależnie od pogody. Czeka na Was kuchnia polowa, grill, food trucki, lody, napoje, piwo, fotobudka i atrakcje dla najmłodszych! Zabierzcie ze sobą także dzieci i wnuki! - zapraszają organizatorzy.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do 20:00. Na scenie zobaczymy Jacka Silskiego, Krzysztofa Pietrka oraz Guarana Show. Wydarzenie poprowadzi Bernadeta Kowalska. Goście będą mogli skorzystać z oferty kuchni polowej serwującej: grochówkę, kociołek, golonko z kotła z ciapkapustą. Przygotowany zostanie grill z karczkiem, kiełbasą czy krupniokiem. Pojawią się również food trucki z frytkami, nuggetsami, kebabem, zapiekankami, goframi, watą cukrową, popcornem i kawą. Dodatkowymi atrakcjami będą zamki dmuchane oraz fotobudka.

Barbórka w środku lata 2022

Może Cię zainteresować:

Barbórka w środku lata 2023 w Tarnowskich Górach. Znamy harmonogram imprezy

Autor: Urszula Gołkowska

07/07/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon