Bilet za nakrętki. Zobacz, co oferują Tarnowskie Góry i Radzionków

Dwa miasta z naszego powiatu przygotowały darmowe wejściówki dla mieszkańców. Wystarczy tylko przynieść trochę zakrętek...

Zbiórka zakrętek Tarnowskie Góry, Radzionków

Radzionków zaprasza na basen

W Tarnowskich Górach i okolicach bardzo popularna stała się akcje zbierania plastikowych nakrętek, które przekazywane są na cele charytatywne. Pojawiły się nawet specjalne kosze w kształcie serc. W te wakacje samorządy mają ciekawy pomysł na jeszcze szersze rozpropagowanie przedsięwzięcia.

W Radzionkowie za zaangażowanie dostać można bilet na basen.

- W zamian za przyniesione nakrętki, dziecko otrzyma darmową wejściówkę na Kąpielisko Miejskie „Księża Góra”. Zebrane podczas zbiórki zakrętki zostaną przekazane na rzecz leczenia Hani Zając, mieszkanki Radzionkowa - informują urzędnicy.

Zbiórka prowadzona będzie przez cały lipiec w siedzibie Urzędu Miasta, w Wydziale Ekologii (ul. Kużaja 17). Ilość biletów ograniczona.

Tarnowskie Góry - na koncert

W naszym mieście władze samorządowe zapraszają na wydarzenie kulturalne.

- "Muzyka na wagę" już w lipcu w Pałacu w Rybnej. W czasie koncertów, w nawiązaniu do nazwy projektu, planowana jest zbiórka plastikowych nakrętek, stanowiących niejako „ bilet wstępu” na koncert, które następnie zasilą tarnogórskie pojemniki - serca. - tłumaczą pracownicy Urzędu Miasta. - Uwaga: ci, którzy przyniosą najwięcej nakrętek, mogą liczyć na najlepsze miejsca! - dodają.
Muzyka na wagę w Tarnowskich Górach
UM Tarnowskie Góry

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon