Biznes dla Sempy. I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowskich Górach zaprasza na charytatywną galę

I LO w Tarnowskich Górach chce wspierać innowacyjne pomysły swoich uczniów. Do współpracy zaprasza zainteresowanych fundatorów.

I LO Sempa
I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej w Tarnowskich Górach

Biznes dla Sempy 2021

Już pod koniec przyszłego tygodnia w Tarnogórskim Centrum Kultury obędzie się wyjątkowe wydarzenie. 15 października I LO im. Sempołowskiej pokaże swoje biznesowe oblicze.

- Dołącz do nas i wesprzyj I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach - zapraszają organizatorzy. - Gala charytatywna ma na celu wesprzeć projekty rozwojowo-inwestycyjne dla uczniów oraz uczennic szkoły - tłumaczą.

Podczas eventu na gości będzie czekać kilka atrakcji. Wśród nich znajdziemy licytacje, uroczyste wręczenie statuetek Serca Kreacja czy wystawę prac znanego fotografa Macieja Goryla. Odbędzie się także koncert Zespołu Gosi Andrzejewicz. Wokalistka pochodzi z pobliskiego Bytomia. Znana jest między innymi z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” emitowanego przez Polsat. Wydarzenie poprowadzi aktor Dariusz Niebudek.

Bilety i przydatne informacje

Wejściówki na Galę możemy nabyć poprzez stronę internetową wydarzenia.

  • bilet BASIC (online z relacji wideo): 50 zł
  • bilet STANDARD: 100zł
  • bilet VIP (strefa VIP, wcześniejszy start oraz poczęstunek): 199 zł

Wydarzenie rozpocznie się 15 października (piątek) o godzinie 18:00 w siedzibie TCK (ul. Jana III Sobieskiego 7).

Gala Biznes dla Sempy 2021
Serca Kreacja

Serca Kreacja

Wspomniane wydarzenie wspiera Fundacja Serca Kreacja. To stosunkowo młoda organizacja, której celem jest pomaganie w wprowadzaniu wszelkich kreatywnych form edukacji demokratycznej. Na najbliższe miesiące tarnogórska fundacja stawia sobie następujące cele:

  • wsparcie finansowe i merytoryczne dla utworzenia klasy dwujęzycznej w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Sempołowskiej w Tarnowskich Górach
  • stworzenie miejsca – szkoły marzeń dla dzieci uczących się w ramach edukacji domowej w roku 2021/2022
  • ukształtowanie podwalin pod ogólnopolską akcję tworzenia miejsc przyjaznych edukacji demokratycznej, w których dzieci będą mogły tworzyć swoje szkoły marzeń, a dorośli wspierać ich w kreatywności i rozwoju

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon