Bożonarodzeniowy Jarmark w Tarnowskich Górach. Stara Stajnia u Wojtachy zaprasza

W naszym mieście nastrojowych, przedświątecznych wydarzeń z pewnością nie braknie. Przed nami kolejny kiermasz w Śródmieściu.

Urszula Gołkowska
Tarnowskie Góry 2021 12 04 T160559 289

Jarmark w Starej Stajni u Wojtachy

Na tarnogórskiej mapie ciekawych wydarzeń pojawiło się jeszcze jedno miejsce. Co czeka nas już niebawem przy ulicy Ratuszowej 8?

- Kochani Stajniowicze, Jarmarkowicze i Miłośnicy Rękodzieła! Nasze lokalne Rękodzielniczki już po raz kolejny zapraszają do Starej Stajni u Wojtachy na przedświąteczny, dwudniowy jarmark! Czegóż tam nie będzie...!!! Bombki, stroiki, aniołki i wszelakie ozdoby świąteczne Nie zabraknie również obrazów, zabawek, biżuterii oraz galanterii typu: czapki, torebki, szale itp. Jednym słowem - dla każdego coś fajnego!!! - zapraszają organizatorzy.

W restauracji pojawią się stoiska znanej i lubianej grupy Rękodzielne Tarnogórzanki.

Szykuje się jeszcze jedna atrakcja.

- Muzyczne - świąteczno/kolędowe - tło zapewni nasz niezastąpiony Dudek - zapowiadają organizatorzy.

Nie zabraknie także akcentu charytatywnego. Podczas wydarzenia wystawiona będzie puszka na datki. Zebrane środki przekazane zostaną na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Kocimiętka".

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 grudnia (sobota, niedziela). Stoiska będzie można odwiedzać w godzinach: 12:00-20:00.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon