Brawa dla Radosława Dębickiego. Tarnogórzanin wicemistrzem świata w trójboju siłowym!

Mieszkaniec naszego miasta zdobył kolejny wspaniały tytuł. Stanął na drugim miejscu podczas niedawnych zawodów. 21-latek ma na koncie już niejeden sukces.

Radosław Dębicki wicemistrzem świata

W ostatni weekend w Turcji odbywały się Mistrzostwa Świata w Trójboju Siłowym. 21-letni tarnogórzanin był nie tylko jedynym przedstawicielem Polski, ale także Europy w swojej kategorii. Zawodnikowi udało się wyprzedzić niemal wszystkich rywali. Podniósł 242,5 kg, wycisnął 157,5 kg, a w martwym ciągu uzyskał 220 kg. Końcowy wynik naszego sportowca wyniósł aż 620 kg!

Srebrny medal tarnogórzanina dołączy do wielu innych pamiątek po sukcesach. Sportowiec zdobył niedawno tytuł Mistrza Europy w Trójboju Siłowym oraz złoty medal podczas zawodów Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym. 21-latek w swojej karierze zdążył już osiągnąć 11 rekordów Polski.

Radosławowi Dębickiemu gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji ze zwycięstw.