Brutalny napad na Osadzie Jana. Sprawca poszukiwany

Napad osada jana

Podczas świątecznych dni w Tarnowskich Górach doszło do niebezpiecznego zajścia. Młody mężczyzna zaatakował mieszkankę naszego miasta.

Świadkowie proszeni o kontakt 

W sobotnią noc mieszkanka Osady Jana wyszła z psem na spacer. Zaczepił ją młody mężczyzna, który przedstawił się jako Adam. Kobieta nie zareagowała na jego słowa, co nie spodobało się napastnikowi. Uderzył ofiarę w tył głowy. Stojąca nieopodal grupka jego znajomych w żaden sposób nie zareagowała na ten przejaw agresji. Na szczęście poszkodowanej udało się uciec.

- Podejrzewam, że napastnik nie jest mieszkańcem Osady Jana, tylko osobą przyjezdną, która była na imprezie u znajomych z Osady Jana - informuje pani Iwona Tarnowska, koleżanka ofiary.

Wykonana w szpitalu obdukcja wykazała obrażenia twarzy i wstrząśnienie mózgu. O sprawie została poinformowana także policja. Trwają poszukiwania napastnika. 

Bardzo proszę o kontakt wszystkie osoby, które widziały grupę mężczyzn stojących obok samochodu, być może zaczepiali innych przechodniów - apeluje pani Iwona Tarnowska. - Liczymy też na monitoring z domów jednorodzinnych na tej ulicy. Nie możemy pozwolić, aby przyjazne osiedle Osada Jana stało się miejscem niebezpiecznym - dodaje. 

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej: