Burmistrz Radzionkowa jest na kwarantannie

Burmistrz Radzionkowa Gabriel Tobor poinformował dzisiaj, że jest na kwarantannie. - Ze względu na kontakt z osobą zarażoną, spoza terenu Radzionkowa, zostałem objęty kwarantanną wraz z moim Zastępcą Bernardem Skibińskim. Urząd Miasta nadal pracuje na dotychczasowych zasadach.

Coronaaaaaaa1

Dzisiaj burmistrz Radzionkowa poinformował o swojej kwarantannie. Został nią objęty wraz z Zastępcą Bernardem Skibińskim.

- Ze względu na kontakt z osobą zarażoną, spoza terenu Radzionkowa, zostałem objęty kwarantanną wraz z moim Zastępcą Bernardem Skibińskim. Urząd Miasta nadal pracuje na dotychczasowych zasadach. My z Zastępcą pracujemy zdalnie - czytamy w komunikacie zamieszczonym na fanpag'u Miasto Radzionków.

Burmistrz wraz z Zastępcą będą pracowali zdalnie, natomiast Urząd Miasta będzie funkcjonował na dotychczasowych zasadach.
Drodzy Mieszkańcy i Przyjaciele, uważajcie na siebie, nie wychodźcie z domu, zachowujcie wszelkie środki ostrożności i zalecenia. To wielki egzamin dla każdego z nas. Jestem z Wami i liczę na Was. Życzę zdrowia!Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon