Był poszukiwany przez sąd. Teraz odpowie też za posiadanie narkotyków

W naszym mieście w ręce stróżów prawa wpadł poszukiwany mężczyzna. 44-latka mogą czekać dodatkowe trzy lata w więzieniu za posiadanie amfetaminy. Tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali także inną osobę, u której znaleźli zakazaną substancję.

Poszukiwany znaleziony w Tarnowskich Górach

Wczoraj, 28 lutego, policjanci otrzymali zgłoszenie, że ktoś może próbować obrabować garaż. Do zdarzenia miało dojść na ulicy Górniczej około godziny 21:00. Na miejsce zostali wysłani mundurowi z Wydziału Prewencji. Funkcjonariusze zlokalizowali opisanego mężczyznę. 44-latek tłumaczył, że nie próbował nikogo okraść, ale szukał czegoś w koszu na śmieci. Cała sytuacja mogłaby się w tym miejscu zakończyć, ale mundurowi postanowili sprawdzić dane mężczyzny w policyjnych bazach...

Okazało się, że 44-latek jest poszukiwany przez sąd. To jednak był dopiero początek jego problemów. W odzieży mężczyzny znaleziono woreczek strunowy zawierający biały proszek. Policjanci przeszukali także mieszkanie zatrzymanego, gdzie znaleźli kolejne ilości podejrzanej substancji. Analiza potwierdziła, że była to amfetamina. Mężczyzna trafił na noc do policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu za to do trzech lat za kratkami. Mężczyzna będzie czekał na wyrok odsiadując poprzednią karę więzienia.

Policjanci zatrzymali także innego mieszkańca powiatu tarnogórskiego. 19-letni mężczyzna zwrócił już wcześniej uwagę stróżów prawa. Wczoraj, 28 lutego, mundurowi znaleźli w jego miejscu zamieszkania kilka tabletek. Okazało się, że jest to substancja zabroniona. Mieszkaniec Orzecha odpowie za to przed sądem.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Gwarki 2023 policja tarnowskie gory

Gwarki za kulisami: kilkaset interwencji, cztery zatrzymania

Tarnowskie góry policja zatrzymanie

Tarnowskie Góry. Kolejny nietrzeźwy kierowca zatrzymany

Tarnowskie Góry zatrzymanie narkotyki

Tarnowskie Góry. Zatrzymanemu grozi 10 lat za narkotyki

Tarnowskie góry zatrzymanie poszukiwany

Byś ścigany czterema listami gończymi. Złapano go w TG

Tarnowskie góry policja 2

Tarnowskie Góry. Prowadził pod wpływem narkotyków

Tarnowskie Góry - wypadek na obwodnicy

Bardzo niebezpieczny wypadek na obwodnicy

Tarnowskie Góry - oszuści telefoniczni

Fałszywi policjanci i wnuczkowie znów w naszym powiecie