Charytatywna aukcja dla Ukrainy. Tarnogórscy rękodzielnicy duzi i mali do dzieła!

Harcerze z Tarnowskich Gór zapraszają do udziału w dobroczynnej akcji na rzecz naszych wschodnich sąsiadów. Można będzie wspomóc przedsięwzięcie swoim talentem plastycznym lub zakupić wielkanocną dekorację.

Tarnowskie Góry akcja Ukraina

"Akcja - Aukcja" na rzecz Ukrainy

Przed nami kolejna z form pomocy, w jaką każdy może się włączyć. W Tarnowskich Górach nie brakuje osób, których z nici, materiałów, gliny i innych tworzyw potrafią wyczarować prawdziwe małe cuda. Do nich skierowana jest prośba o wsparcie przy realizacji pierwszego etapu harcerskiego przedsięwzięcia.

- Wszyscy wiemy, co dzieje się za wschodnią granicą Polski. Każdy z nas chce chociaż w małym stopniu pomóc naszym przyjaciołom z Ukrainy, dlatego właśnie chcielibyśmy rozpocząć "Akcję – Aukcję", polegającą na licytacji ozdób wielkanocnych na rzecz poszkodowanych ze wschodu - tłumaczą organizatorzy. - Każdy chętny wykonuje dowolną dekorację związaną ze Świętami Wielkanocnymi - dodają.

Twórcy proszeni są o wykonanie ozdób w maksymalnym rozmiarze 30cmx30cmx30cm. Dekoracje można przynosić do siedziby harcówki w budynku Szkoły Podstawowej nr 8 w Tarnowskich Górach (ul Janasa 11). Godziny otwarcia:

  • poniedziałek: 17:00-19:00
  • środa: 16:30-17:30
  • czwartek: 17:00-19:00

Prace wykonujemy i dostarczamy do dnia 11 marca.

Następnie odbędą się licytacje. Przedmioty można będzie znaleźć na facebookowej grupie "Akcja Aukcja, na rzecz Ukrainy". Licytacje zaplanowano na dni 12-16 marca. Dzień po zakończeniu pojawi się post z listą kto, co i za jaką cenę wygrał.

- Przedmiot otrzymujemy po okazaniu potwierdzenia przelewu wylicytowanej kwoty na konto jednej z uprzednio zweryfikowanych i zatwierdzonych zbiórek pieniężnych - informują harcerze.

Wszystkie ewentualne pytania można kierować do koordynatorki akcji Kingi Misiek (dane kontaktowe: numer telefonu: 506 211 987, adres e-mail: kinga.misiek@zhp.net.pl).

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon