Festyn charytatywny dla Marcina Orawca. Będąc na służbie w straży doznał rozległego wylewu

Na Stadionie Unii Strzybnica zostanie zorganizowany charytatywny festyn dla Marcina Orawca. Tarnogórzanin w czerwcu 2022 roku będąc na służbie doznał rozległego wylewu. Były naczelnik OSP musi przejść kosztowną rehabilitację, by wrócić do pełnej sprawności.

Strażak Marcin Orawiec przeszedł rozległy wylew

13 czerwca 2022 roku Marcin Orawiec, naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzybnicy, dostał wezwanie do akcji. Podczas służby doszło u niego do rozległego wylewu. Tarnogórzanin od tamtej pory regularnie poddaje się rehabilitacji, by wrócić do pełnej sprawności.

Kilkumiesięczna rehabilitacja pochłonęła wszystkie oszczędności życia tarnogórzanina, dlatego też Klub UKS Unia Strzybnica wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną Florian w Strzybnicy postanowiły zorganizować charytatywny festyn.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia na stadionie Unii Strzybnica. Od godziny 16.00 do 18.00 będzie można zobaczyć pokazy strażackie, najmłodsi będą mogli skorzystać z dmuchańców, a dla dorosłych przygotowano grill.

Zebrana podczas wydarzenia kwota w całości zostanie przekazana na pokrycie kosztów rehabilitacji Marcina Orawca. Zbiórkę można wesprzeć także wpłacając dowoloną sumę na stronie podarujdobro.pl, do której link jest dostępny tutaj.

Celiny osp

Może Cię zainteresować:

Nietypowa interwencja strażaków z powiatu tarnogórskiego. Druhowie ratowali konia

Autor: Redakcja TG

03/02/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon