Chcesz znaleźć się w tegorocznym Pochodzie Gwarkowskim? Weź udział w castingu TCK!

Do września jeszcze daleko, ale już teraz trwają przygotowania do największej imprezy w mieście. Jej nieodłącznym elementem jest historyczny korowód. Organizatorzy akcji zapraszają chętnych do wysłania swojego zgłoszenia i udziału w tym wydarzeniu.

Fot. Tymoteusz Staniek
14 Pochód Gwarkowski 2023 jpg

Pochód Gwarkowski czeka na Ciebie

Co roku ulicami naszego miasta przechodzi parada pokazująca ważne dla historii Tarnowskich Gór postacie. Ty także możesz wcielić się w jedną z nich. Tarnogórskie Centrum Kultury, które koordynuje pochód, zaprasza zainteresowane osoby do udziału w castingu.

- Chcesz wcielić się w postać historyczną związaną z naszym miastem? Weź udział w najważniejszym pochodzie historycznym w tej części kraju - zapraszają organizatorzy. - Czekamy na Twoje zgłoszenie do 29 marca. Bądź częścią tej unikalnej podróży przez historię Tarnowskich Gór! - dodają.

Jak się zgłosić? Potrzebne dokumenty znajdziemy na stronie tck.net.pl, w zakładce O nas, a następnie Bilety i regulaminy. Casting ma formę otwartą. Mogą wziąć w nim udział osoby od 16. roku życia (niepełnoletni za zgodą rodziców). Swoje zgłoszenie należy przesłać do 29 marca. Od 1 kwietnia organizatorzy będą kontaktować się z wybranymi kandydatami. Sam Pochód obędzie się 8 września. Pamiętacie, jak wypadła jego poprzednia edycja? Jeśli nie, możecie ją sobie przypomnieć dzięki poniższej fotorelacji. Jeśli tak... też tam zerknijcie.

Pochód Gwarkowski 2023

Może Cię zainteresować:

Królowa Marysieńka, Korfanty i... Wiedźmin, czyli tarnogórski Pochód Gwarkowski. Znów było co oglądać. Zobaczcie zdjęcia

Autor: Urszula Gołkowska

10/09/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon