Co to jest karawaning i co przemawia na jego korzyść?

Podróże dają sporo frajdy. Zwłaszcza gdy, poznaje się nowe miejsca na Ziemi, ich ciekawą historię i kulturę. Niestety, zwykle zorganizowane wczasy pozostawiają niedosyt odkrywania odwiedzanego miasta, regionu czy kraju. Zatem co zrobić, gdy odzywa się wewnętrzny instynkt odkrywcy? W takim wypadku rozwiązaniem może okazać się karawaning, dający pełną wolność podróżowania. Czym właściwie jest i gdzie wypożyczyć kampera czy przyczepę kempingową w Tarnowskich Górach? Szczegóły poniżej.

Karawaning daje wiele możliwości

Tak, to prawda. Karawaning to jedna z form turystyki motoryzacyjnej, dająca ogromną swobodę podróżowania. Dlaczego? Posiadając własnego kampera czy przyczepę kempingową, nie trzeba szukać noclegu, punktów gastronomicznych, bo wszystko jest pod ręką. W kamperze można spać, przygotowywać i jeść posiłki, a gdy zachodzi taka potrzeba, zrobić pranie. Wygoda to jedno, korzyści jest znacznie więcej.

Decydując się na urlop kamperem, swobodne przemieszczanie się od jednego do drugiego miasta to nie problem. Tym samym odkrywanie piękna całego regionu, a nawet kraju to niezapomniana przygoda.

Karawaning to dobre rozwiązanie dla miłośników podróży, zwłaszcza rodzin, dla których pakowanie to najprawdziwszy koszmar. Co zrobić, gdy nie posiada się własnego kampera? W takiej sytuacji, należy odwiedzić lokalną wypożyczalnię kamperów i przyczep kempingowych. W Tarnowskich Górach specjalizuje się w tym firma EtnaCamp. Poznajcie ją.

EtnaCamp - przyczepy

Potrzebny kamper? Odwiedź EtnaCamp

EtnaCamp to wypożyczalnia kamperów i przyczep kempingowych, która jest dobrze znana lokalnym podróżnikom. Spokojnie, firma działa również na terenie całego kraju. Co znajduje się w ich ofercie? Oczywiście dobrze wyposażone kampery i samochody kempingowe (np. Ford Benimar Tessoro 496 NK), a także przyczepy kempingowe Hobby (m.in. Hobby DeLuxe 400 SFE, Hobby Prestige 650 UMFe), w których można się poczuć jak w domu. Firma dba o wysoki standard swoich samochodów. Dlatego przed każdym wynajmem przyczepy kempingowej, czy kampera starannie przygotowuje swój sprzęt.

Ile osób pomieści kamper?

Dobre pytanie. W ofercie EtnaCamp znajdują przyczepy kempingowe mieszczące od 3 do 6 osób, w zależności od wybranego modelu. Mowa tu tylko o osobach, ponieważ flota firmy pomieści każdy bagaż. Z resztą pełną ofertę przyczep kempingowych Hobby można sprawdzić TUTAJ. Warto pamiętać, że w każdej przyczepie kempingowej czy kamperze znajduje się:

  • Sypialnia,
  • Salon,
  • Kuchnia,
  • Łazienka,
  • Schowek na techniczne przedmioty.
EtnaCamp - wnętrze przyczepy

Samochody i przyczepy posiadają klimatyzację, a także miejsce na rowery. Nie da się ukryć, że takie wyposażenie sprawia, że podróż to czysta przyjemność. Osoby, które dopiero planują swój urlop czy długi weekend majowy, z pewnością powinni zapoznać się z ofertą EtnaCamp i otworzyć się na nowe możliwości podróżowania. Niezapomniana przygoda, gwarantowana.

Podróż marzeń? Zdecyduj się na wynajem kamperów w EtnaCamp i odkrywaj świat!

EtnaCamp zaprasza!
ul. Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Tel. +48 570 120 200
e-mail: etnacamp@grupaetna.pl
WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon