Czas wybrać się w teren. Brynek zaprasza na wydarzenie "Spacer z leśnikiem"

Pracownicy Lasów Państwowych zapraszają na wspólną przechadzkę wśród przyrody. Na gości czeka także dodatkowa atrakcja.

Urszula Gołkowska
Nadleśnictwo Brynek

Na spacer z leśnikiem

Ostatnie dni przyniosły piękną pogodę. Nadchodzący weekend również zapowiada się słonecznie. Z pewnością wiele osób będzie chciało spędzić wolne dni na świeżym powietrzu. Tym bardziej, że nadarza się świetna okazja, by bardziej poznać pobliskie tereny zielone i dowiedzieć się o nich czegoś nowego.

Jutro, 26 marca, w gminie Tworóg odbędzie się spacer z leśnikiem. Podobne akcje organizuje jeszcze 428 nadleśnictw z terenu całej Polski. Jak będzie to wyglądać w naszym powiecie?

O godzinie 11:00 uczestnicy proszeni są o stawienie się przed siedzibą Nadleśnictwa Brynek (Brynek ul. Grabowa 3). Następnie, razem z przewodnikiem, poznają Leśną Ścieżką Poznawczą. To jeszcze nie koniec atrakcji. O godzinie 13:00 spacer zakończy ognisko. Organizatorzy informują, by przynieść własny prowiant. Warto pamiętać także o odpowiednim do warunków i pogody ubiorze.

W razie pytań leśnicy proszą o kontakt pod numerem telefonu: 32 285 74 63.

- W imieniu pracowników Lasów Państwowych, serdecznie zapraszam na spacer z leśnikiem. 26 marca spotkajmy się na leśnych ścieżkach. Skorzystajmy z pięknej, wiosennej pogody i wspólnie z rodziną i przyjaciółmi podziwiajmy nasze narodowe dobro, jakim jest las - zachęca Michał Gzowski, rzecznik prasowy Lasów Państwowych.
Pałac w Brynku

Może Cię zainteresować:

Wycieczka do Brynka. Co warto tam zobaczyć?

Autor: Urszula Gołkowska

26/06/2021

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon