Czerwcowe maluchy powitane w tarnogórskiej porodówce. Zobacz ich stylizowane zdjęcia

Pracownicy oddziału ginekologiczno-położniczego pochwalili się fotografiami maluszków, jakie urodziły się w szpitalu. W tym miesiącu, jak na lato przystało, królowały kwiatki i tiule. Nie zabrakło też pluszaków.

Czerwcowe noworodki witają

Porodówka Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego przygotowuje prezent dla dzieci i ich rodziców. Każdy brzdąc może otrzymać spersonalizowane zdjęcie. Fotografie wykonywane są w pięknej scenografii, nadającej pamiątce oryginalnego charakteru. W tym miesiącu ukazały się zdjęcia szesnaściorga noworodków. Można je zobaczyć w powyższej galerii.

- Czerwiec przywitał nas deszczowo i burzowo, ale nasze dzieciaczki ocieplają klimat. Witamy na świecie i gratulujemy szczęśliwym Rodzicom - cieszą się pracownicy szpitala.

W ostatnim czasie oddział zaprezentował nowe udogodnienia. Jednym z nich jest pokój laktacyjny. Mamy mogą tam w bardziej komfortowych warunkach odciągnąć pokarm dla swoich maluchów. Pomieszczenie jest wyposażone także w przewijak. W czerwcu ogłoszono również powstanie jednoosobowej sali dla pacjentek.

- Jest to przytulny pokoik z własną łazienką, wyposażony w przewijak, szafę, a małe lampeczki dodają uroku wieczorową porą. Na ścianach wiszą prześliczne zdjęcia dzieci, co jeszcze bardziej umila pobyt w Oddziale Położniczym - wyliczają pracownicy porodówki.
Tarnowskie gory porodowka szpital

Może Cię zainteresować:

Miły akcent w tarnogórskiej porodówce. Do urodzonych tam maluchów trafią misie

Autor: Urszula Gołkowska

10/04/2024

Mia

Może Cię zainteresować:

Tarnogórskie maluszki pozdrawiają. Zobaczcie ich majowe sesje fotograficzne [GALERIA]

Autor: Urszula Gołkowska

04/06/2024

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon