Czołowe zderzenie dwóch osobówek w Zbrosławicach. Trzy osoby ranne

Piątkowy wieczór, 21 czerwca, zakończył się groźnie. W Zbrosławicach doszło do poważnego wypadku. Trzech uczestników zdarzenia zostało przetransportowanych do szpitala.

Wypadek w Zbrosławicach

Umiejętności kierowcy to jedna sprawa, ale nie można zapominać o dostosowaniu styl i prędkości jazdy do aktualnych warunków na drodze. 21 czerwca policjanci zostali wysłani do Zbrosławic na ulicę Wolności. Po godzinie 22:30 dostali informację o wypadku, do jakiego tam doszło. Czołowo zderzyły się z sobą dwa samochody osobowe.

Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że sprawcą zdarzenia był kierowca pojazdu marki kia. Nie dostosował on prędkości do warunków na jezdni. Samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się czołowo ze skodą. W drugim pojeździe podróżowały trzy osoby. Kierująca oraz pasażerowie zostali przetransportowani do szpitala na dalsze badania. Tarnogórscy śledczy ustalają dokładny przebieg wypadku.

- Pamiętajmy, aby odpowiednio dostosować prędkość swojego pojazdu, dzięki czemu będziemy mogli odpowiednio panować nad nim, przez co unikniemy niebezpiecznych sytuacji na drodze - apelują policjanci.

    Subskrybuj tarnowskiegory.info

    google news icon