Dachowanie na DK11 w Tarnowskich Górach. Na miejsce wezwano wszystkie służby

Dziś, 4 marca, policjanci zostali wezwani do groźnego wypadku. Podróżująca oplem zasnęła podczas jazdy, uderzyła w barierki i dachowała. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Wypadek na DK11

Całe zdarzenie wyglądało dość niebezpiecznie, ale mogło się skończyć dużo gorzej. Jak udało się ustalić mundurowym, 76-letnia mieszkanka Świętochłowic podróżowała drogą krajową nr 11 w kierunku Osady Jana. Niestety kobieta zasnęła za kierownicą. Opel zaczął zjeżdżać na przeciwny pas. Samochód uderzył w barierki i dachował na poboczu. Do obsługi wypadku zadysponowano wszystkie służby. Ratownicy medyczni musieli zabrać kierującą do szpitala. W miejscu wypadku wprowadzono tymczasowo ruch wahadłowy.

- Pamiętajmy, aby zawsze zaplanować swoją podróż w taki sposób, aby swoim zachowaniem nie narazić siebie i innych na niebezpieczeństwo. Każdorazowo powinniśmy brać pod uwagę poziom zmęczenia, gdy wsiadamy za kierownicę. Wypoczęci, będziemy potrafili bardziej skupić swoją uwagę na drodze i nie dopuścić do podobnych zdarzeń - przypominają funkcjonariusze.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon