Dealer narkotykowy schwytany w Miasteczku Śląskim

W Miasteczku Śląskim policjanci aresztowali mężczyznę podejrzanego o rozprowadzanie narkotyków. W jego domu znaleziono zapasy substancji psychoaktywnych.

10 lat dla dealera

Niedawno opisywaliśmy zatrzymanie tarnogórzanina, który w mieszkaniu przechowywał narkotyki oraz amunicję. O profesjonalnej akcji mundurowych można przeczytać TUTAJ. Dziś funkcjonariusze poinformowali o podobnej sytuacji. Tym razem miała ona miejsce w jednej z gmin naszego powiatu - w Miasteczku Śląskim.

Pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach zdobyli informację o mężczyźnie, którego podejrzewano o przechowywanie oraz dealerkę substancji odurzających. 51-letni mężczyzna został zatrzymany po wyjściu z pracy. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Miał on przy sobie woreczki z suszem roślinnym oraz charakterystyczną, białą substancją. Postanowiono przeszukać mieszkanie dealera.

Na miejscu policjanci z wydziału kryminalnego znaleźli kolejne ilości narkotyków. Odkryto ponad kilogram amfetaminy, marihuanę i tabletki MDMA. Podejrzany został odprowadzony do celi, gdzie usłyszał zarzuty. Za popełnione czyny grozi mu dziesięć lat pozbawienia wolności.

- W minioną sobotę, na wniosek prokuratora i śledczych, sąd tymczasowo aresztował narkotykowego dilera na trzy miesiące - informują mundurowi.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

5

Dealer narkotyków na Przyjaźni? Znaleziono u...

Marihuana kalety 1

Pół kilograma marihuany w Kaletach. 20-latek...

Nietrezwy kierowca w tworogu

W organizmie promil, w kieszeni narkotyki....

Okradl babcia

Okradł własną babcię. Czeka go do pięciu lat za...

Wypadek w kaletach

Uczestnicy wypadku w Kaletach zatrzymani

Atak na kosciol

Planował atak na kościół. Policjanci nie...

111

Pijany kierowca chciał rozjechać policjanta!...