Dni Radzionkowa 2021 odwołane. Co na to mieszkańcy?

2021 dni radzionkowa

Władze miasta podjęły decyzję. W tym roku niestety mieszkańcy Radzionkowa nie będą mogli wziąć udziału w tradycyjnej, lokalnej imprezie.

Nie potańczymy i nie pośpiewamy

Pandemia krzyżuje plany wielu organizatorom festiwali i festynów. Niedawno mieliśmy nadzieję, że 2020 będzie jedynym, wyjątkowym rokiem związanym z licznymi ograniczeniami. Niestety przypuszczenia te okazały się błędne. Nie mamy dobrych wieści dla tych, którzy spodziewali się dobrej zabawy na corocznych Dniach Radzionkowa. Władze miasta zdecydowały, iż - podobnie jak rok temu - impreza nie odbędzie się.

Urząd Miasta zapowiada, że ma w planach organizację innego wydarzenia:

Mamy jednocześnie nadzieję, że zapowiadane luzowanie obostrzeń sanitarnych pozwoli nam w okresie letnim oraz jesienią zorganizować inne ciekawe wydarzenia sportowe i kulturalne dedykowane mieszkańcom naszego miasta - zapowiadają urzędnicy. 

Na ten temat wypowiedzieli się także sami mieszkańcy. Jedni podzielają zdanie samorządu, inni niekoniecznie, ale tym, co łączy wszystkich jest tęsknota za "normalnością".

To już naprawdę robi się niepoważne, artyści wraz zanim przejdą na emeryturę, braknie życia, żeby się nim nacieszyć - oświadcza jedna z internautek.

Spoko. Mi właśnie przesunęli po raz 4 koncert Kasi Kowalskiej, który miał być w tamtym roku. Po raz 3 czy tam 4. Zastanawiam się jedynie, czy wreszcie na nią pójdę i ona już będzie emerytką - dodaje inna osoba. 

Pozostaje nam mieć nadzieję, że 2022 rok okaże się szczęśliwszy. 

Gwarki 2020 odbędą się... online

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj dyskusję

czytaj więcej: