Dni Radzionkowa 2022! Na scenie raper GrubSon. Jakie jeszcze atrakcje nas czekają?

Urząd Miasta Radzionków zdradza pierwsze plany dotyczące czerwcowej imprezy. Co już dziś o niej wiemy?

Dni radzionkowa 2022

Dni Radzionkowa 2022

Po dwuletniej przerwie powraca długo oczekiwane wydarzenie. W tym roku z pewnością atrakcji nie zabraknie.

- Tradycyjnie bogactwem i specyfiką Dni Radzionkowa jest oferta przygotowana przez radzionkowskie organizacje pozarządowe. To głównie dzięki nim niemal przez miesiąc odbędzie się ponad trzydzieści różnych imprez towarzyszących głównym obchodom, adresowanych do wszystkich grup wiekowych. Będą to więc koncerty, zawody sportowe czy interesujące wystawy - wyliczają organizatorzy.

Raper GrubSon w Radzionkowie

Trzydniowa kulminacja XIV Dni Radzionkowa rozpocznie się za równy miesiąc, 10 czerwca. Na EkoRynku znajdziemy ciekawe punkty programu zarówno dla starszych gości, jak i dla maluchów. Od godziny 16:30 dzieci będą mogły podziwiać około 30 różnych wozów strażackich. Na najmłodszych czekać będą także inne atrakcje, w tym spektakl "W miejskiej dżungli" w wykonaniu Teatru Katarynka.

O godzinie 18:45 przed publicznością zaprezentuje się zespół Coria. Następnie mieszkańcy i goście będą mogli wziąć udział w koncercie pierwszej z gwiazd tegorocznych Dni Radzionkowa. Na scenie pojawi się popularny polski raper GrubSon.

To jeszcze nie koniec atrakcji. Pozostałe punkty programu będziemy powoli poznawać przez następne dni. Ciekawe, co jeszcze czeka nas w tym roku w Radzionkowie?

Dni Kalet

Może Cię zainteresować:

Dni Kalet 2022. Znamy już szczegółowy program. Kto pojawi się na scenie?

Autor: Urszula Gołkowska

10/05/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon