Dni Radzionkowa 2023 już za nami. Zobaczcie zdjęcia z tej imprezy

W ostatni weekend w Radzionkowie było naprawę głośno. Na scenie zobaczyliśmy znanych artystów reprezentujących upodobania różnych pokoleń. Pod sceną atrakcji też nie zabrakło - najmłodsi mieszkańcy bawili się razem ze starszymi.

Dni Radzionkowa 2023

Największa miejska impreza tego roku już za nami. Dwudniowe wydarzenia ściągnęło na Eko-Rynek niemało zainteresowanych. Przypomnijmy, że pierwszy dzień, 10 czerwca, rozpoczął się od Pikniku Rodzinnego. W ramach eventu goście mogli przeżyć strażacką przygodę w pontonie, wziąć udział w warsztatach pszczelarskich, zobaczyć pokazy judo i skorzystać z innych niespodzianek. Muzyczną część soboty zainaugurował Grosu. Po nim pojawił się Gooral, a finał dnia należał do Michała Szczygła.

W niedzielę, 11 czerwca, odbyły się występy wokalno-instrumentalne wychowanków filii Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury oraz grup działających przy Centrum Kultury "Karolinka". O 16:30 wręczono nagrody zwycięzcom konkursów organizowanych w ramach Dni Radzionkowa. Następnie na scenie pojawił się Damian Holecki. W ramach Koncertu Galowego z okazji jubileuszu 50-lecia zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca "Mały Śląsk". Na zakończenie wspólnego świętowania zaplanowano coś specjalnego - występ Elektrycznych Gitar.

Dni Kalet 2023

Może Cię zainteresować:

Dni Kalet 2023. Jak bawiliście się w tym roku? [GALERIA]

Autor: Urszula Gołkowska

29/05/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon