Dni Radzionkowa 2023. O tych zmianach w organizacji ruchu drogowego trzeba wiedzieć

Przed nami jedna z największych imprez w powiecie tarnogórskim. Nie obędzie się niestety bez pewnych utrudnień dla kierowców. Których miejsc będą dotyczyć?

UM Radzionków
Dni radzionkowa utrudnienia drogowe

Zmiany w organizacji ruchu w Radzionkowie

W najbliższą sobotę rozpocznie się duże wydarzenie. W tym roku Dni Radzionkowa potrwają od 10 do 11 czerwca. Organizatorzy zaplanowali koncerty, występy artystyczne, strefę rodzinną i inne atrakcje.

Dnia Radzionkowa już w tym tygodniu! Zobacz szczegółowy plan imprezy

Z powodu przygotowania wydarzenia wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego. Jak podaje Urząd Miasta:

W związku ze zbliżającymi się Dniami Radzionkowa informujemy, że od najbliższej soboty (10 czerwca) od godz. 9:00 do niedzieli (11 czerwca) do północy Plac Jana Pawła II będzie objęty zakazem ruchu. Osoby parkujące tam swoje pojazdy prosimy o uwzględnienie wprowadzonego ograniczenia. Z uwagi na fakt, iż w piątek, 9 czerwca, od godziny 15:00 na Placu Jana Pawła II (włącznie z przestrzenią Eko-Rynku) będzie się odbywał montaż strefy gastronomicznej, sugerujemy, by w tym dniu zaplanować sobie inne miejsca parkingowe lub skorzystać z komunikacji zbiorowej.
Dni Radzionkowa 2022

Może Cię zainteresować:

Piknik Rodzinny z okazji Dni Radzionkowa. Jakie atrakcje czekają na gości?

Autor: Urszula Gołkowska

02/06/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon