Do... dwóch razy sztuka. Nietrzeźwy kierujący zatrzymany w Nakle Śląskim

W gminie Świerklaniec doszło do niebezpiecznej sytuacji. Osobowy pojazd miał zderzyć się z zaparkowanym samochodem. Dzięki zgłoszeniu policjanci mogli zapobiec kolejnym potencjalnym kolizjom czy nawet wypadkom.

Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach
Naklo slaskie kolizja

Nietrzeźwy kierowca zatrzymany w powiecie tarnogórskim

Pewien mieszkaniec Nakła Śląskiego postanowił zignorować przepisy i poprowadzić samochód "na podwójnym gazie". Cała akcja nie zakończyła się jednak szczęśliwie. Wczoraj, 4 kwietnia, policjanci dostali wezwanie do gminy Świerklaniec. W Nakle Śląskim przy ulicy Szerokiej doszło do kolizji. Osobowa toyota miała uderzyć w zaparkowanego mercedesa i odjechać.

Na miejscu stróże prawa zatrzymali w tej sprawie 53-letniego mężczyznę. Miał w organizmie dwa promile alkoholu. Okazało się, że zdążył prowadzić także inny samochód. Po pozostawieniu toyoty na parkingu przy ul. Wolności, podobną rzecz chciał zrobić ze swoim volkswagenem. Za kierowanie pojazdami po spożyciu alkoholu mężczyznę czekają niemałe problemy.

- Mieszkaniec Nakła Śląskiego będzie musiał liczyć się teraz ze srogimi konsekwencjami prawnymi za jazdę w stanie nietrzeźwości. Oprócz tego, należące do niego samochody, które zabezpieczyli mundurowi, mogą ulec przepadkowi, o czym zdecyduje tarnogórski sąd - podają policjanci.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon