Dobra wiadomość dla miłośników lokalnych produktów. Zbliża się Tarnogórski Eco Targ 2023

W naszym mieście szykuje się kolejna edycja wydarzenia z ekologią w roli głównej. Kto już był, ten wie, czego się spodziewać. Kto nie miał takiej okazji, może to teraz nadrobić!

Eko targ tarnowskie góry

Tarnogórski Eco Targ 2023

Produkty lokalnych rolników, rękodzieło, rzemieślnicze artykuły - te i inne niespodzianki czekają na nas podczas jarmarku, jaki odbędzie się już w tę sobotę, 5 sierpnia. Będzie on mieć miejsce w Starej Stajni u Wojtachy (ul. Ratuszowa 8, Tarnowskie Góry).

- Przed nami kolejna odsłona jakże ulubionego przez Was ekologicznego eventu pod nazwą Tarnogórski Eco Targ - zapraszają inicjatorzy wydarzenia. - Podczas naszego targu można również nawiązać kontakty z rolnikami, producentami, artystami. Takie nasze lokalne Fair Trade - zapowiadają.

Jarmark rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00. Podczas wydarzenia spotkamy także przedstawicieli Tarnogórskiego Stowarzyszenia Obywatelskiego. Będą promować swój projekt pod nazwą "Adoptuj Drzewo - Na ratunek tarnogórskiej przyrodzie".

- Wszyscy, którzy zdecydowali się na sadzenie drzew na własnej posesji, tego dnia będą mogli odebrać swoje sadzonki. Ponadto, będziemy mieli ze sobą formularze udziału w projekcie, po to by każdy odwiedzający Starą Stajnię mógł do niego dołączyć. Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu - dodają członkowie TSO.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon