Dobra wiadomość dla miłośników rowerów. I Radzionkowska Masa Krytyczna już w tym miesiącu!

Przed nami pierwsze tego rodzaju rowerowe wydarzenie w Radzionkowie. Kto może wziąć w nim udział? Każdy!

Radzionków masa krytyczna

Masa Krytyczna w Radzionkowie 2022

Piątkowe popołudnie i słoneczna, kwietniowa pogoda to połączenie niemal idealne. Warto skorzystać z pierwszych cieplejszych dni i spędzić wolny czas na świeżym powietrzu. Dla osób lubiących rowerowe przejażdżki oraz poznawanie innych entuzjastów tego rodzaju odpoczynku mamy dobrą wiadomość.

W Radzionkowie rusza masa krytyczna. Co to takiego? Wszyscy zainteresowani miłośnicy jazdy na rowerach spotykają się i wspólnie pokonują wyznaczoną trasę. Tempo jazdy nie jest szybkie, więc do udziału w akcji zaproszony jest każdy - bez względu na wiek czy kondycję. Podobne wydarzenie odbywa się w pobliskich Tarnowskich Górach i cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców.

Radzionkowskie wydarzenie zostało zaplanowane na 29 kwietnia (piątek). Uczestnicy zbierają się o godzinie 18:00 na EKO Rynku. Jak będzie wyglądać trasa wycieczki?

Masa Krytyczna Radzionków
I RADZIONKOWSKA MASA KRYTYCZNA
- Rowerzyści dzieci, dorośli, rodziny, szosowcy, na rowerach turystycznych i MTB. Chcemy wspólnie zaakcentować obecność jednośladów napędzanych siłą mięśni na drogach naszego miasta, tak by inni uczestnicy ruchu drogowego w czasie większego uczestnictwa rowerzystów na drogach byli bardziej przyjaźni i uważni - zapraszają organizatorzy.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon