Domowy Klub Muzyczny - spotkanie online

Przed nami kolejne spotkanie muzyczne online. Już jutro będzie można zobaczyć drugi odcinek Domowego Klubu Muzycznego, który zostanie poświęcony w 100% artystom, utworom i płytom rodzimego rynku muzycznego. Premiera startuje o godz. 19.00.

Muzyka


Tarnogórskie Centrum Kultury organizuje kolejne spotkanie muzyczne online. Już jutro o godz. 19.00 będzie można zobaczyć drugi odcinek Domowego Klubu Muzycznego poświęcimy w 100% artystom, utworom i płytom z rodzimego rynku muzycznego. Przewodnikami po polskiej scenie muzycznej będą Rafała Tomulka i Bolesław Kowalski.

- Ale na tym nie koniec - zapowiadają organizatorzy. Wspólnie ze słuchaczami będzie tworzona na bieżąco playlista na Spotify. - W Waszej obecności i z Waszym (liczymy na to!) aktywnym udziałem stworzą jedyną w swoim rodzaju playlistę na Spotify. Jest jeden warunek! Na liście mogą znaleźć się tylko i wyłącznie utwory współczesnych artystów pochodzących z Polski. Będzie to doskonały pretekst do przedstawienia i poznania wyjątkowych, inspirujących polskich muzyków, tworzących jeden z najważniejszych filarów polskiej kultury – kulturę muzyczną! - dodają.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry 2021 Mikołajki

Mikołaj w powiecie tarnogórskim. Gdzie można go spotkać?

Tarnowskie Góry - Iwona Pavlović i konkurs tańca

Mistrzostwa Polski i Iwona Pavlović w Tarnowskich Górach

Zdjęcie główne

Odkrywaj skarby województwa świętokrzyskiego

Radzionków, Święto Kolorów

Święto Kolorów w Radzionkowie. Kiedy się odbędzie?

Kopalnia Soli w Bochni

Dlaczego warto odwiedzić Kopalnię Soli w Bochni

Ogród Japoński, Park Śląski

Piękny Ogród Japoński to nowość w Parku Śląskim

Barbórka w środku lata

Przed nami Barbórka w środku lata!