Domowy Klub Muzyczny - spotkanie online

Przed nami kolejne spotkanie muzyczne online. Już jutro będzie można zobaczyć drugi odcinek Domowego Klubu Muzycznego, który zostanie poświęcony w 100% artystom, utworom i płytom rodzimego rynku muzycznego. Premiera startuje o godz. 19.00.

Muzyka


Tarnogórskie Centrum Kultury organizuje kolejne spotkanie muzyczne online. Już jutro o godz. 19.00 będzie można zobaczyć drugi odcinek Domowego Klubu Muzycznego poświęcimy w 100% artystom, utworom i płytom z rodzimego rynku muzycznego. Przewodnikami po polskiej scenie muzycznej będą Rafała Tomulka i Bolesław Kowalski.

- Ale na tym nie koniec - zapowiadają organizatorzy. Wspólnie ze słuchaczami będzie tworzona na bieżąco playlista na Spotify. - W Waszej obecności i z Waszym (liczymy na to!) aktywnym udziałem stworzą jedyną w swoim rodzaju playlistę na Spotify. Jest jeden warunek! Na liście mogą znaleźć się tylko i wyłącznie utwory współczesnych artystów pochodzących z Polski. Będzie to doskonały pretekst do przedstawienia i poznania wyjątkowych, inspirujących polskich muzyków, tworzących jeden z najważniejszych filarów polskiej kultury – kulturę muzyczną! - dodają.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Stara Stajnia u Wojtachy, Tarnowskie Góry

Styczniowa Mania Podróżowania. Tym razem zobaczymy Gwineę

Miasteczko Śląskie - jarmark bożonarodzeniowy

Miasteczko Śląskie. Jarmark Adwentowy. Kiedy się odbędzie?

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Dance Challenge Radzionków 2021

Dance Challenge w Radzionkowie! Zumba, Jerusalema i Belgijka

Zdjecie główne TG

Gdzie spędzić wakacje? Oczywiście w Tarnowskich Górach!

Piknik rodzinny w Ossach

Piknik rodzinny w gminie Ożarowice już w ten weekend