Dramatalia 2022. Co już wiemy o największej imprezie w Zbrosławicach?

Przed nami kolejna edycja najważniejszego wydarzenia w gminie Zbrosławice. W tym roku organizatorzy przygotowali niemało atrakcji, a na scenie pojawią się znani artyści. Kto dokładnie? Przekonajcie się sami!

UM Zbrosławice
Dramatalia 2022

Dramatalia 2022

W oczekiwaniu na tegoroczne Gwarki, warto przyjrzeć się innej imprezie, która rozpocznie się już w przyszłym tygodniu. Zbrosławice będą bawić się w ramach swojego święta - Dramataliów. Wydarzenie potrwa dwa dni: 3 i 4 września.

- Pierwszy weekend września to w naszej gminie czas na świętowanie. A będzie z czego wybierać, bo program tegorocznych Dramataliów znów jest pełen ciekawych ofert dla młodszych i starszych - zapowiadają organizatorzy.

Wiemy już, że podczas nadchodzącej edycji pojawi się polski DJ i producent muzyczny Gromee. Nie zabraknie także śląskich akcentów. Przed publicznością zaprezentuje się Grzegorz Poloczek.

Ciekawa propozycja czeka również na najmłodszych gości. Na łące za Urzędem Gminy staną dmuchane zamki. Organizatorzy zapraszają do skorzystania ze zjeżdżalni, torów przeszkód i ścianki wspinaczkowej.

Dramatalia nie mogłyby się odbyć bez tradycyjnej wystawy koron żniwnych. Te unikatowe arcydzieła zostaną zaprezentowane w budynku biblioteki. Na cały program musimy jeszcze poczekać, ale z pewnością niebawem pojawi się on na stronie Urzędu Gminy Zbrosławice.

Gwarki 2022

Może Cię zainteresować:

Gwarki 2022. W tym roku będą to aż 4 dni, wystąpią m. in.: Smolasty, Roksana Węgiel i Mrozu

Autor: Martyna Urban

16/08/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon