Dramatyczne czołowe zderzenie autobusu z autem osobowym w Wieszowie. Wideo z monitoringu, zdjęcia

To czołowe zderzenie auta osobowego z autobusem wyglądało bardzo groźnie. Zdarzyło się w Wieszowie. Zobacz zdjęcia efektów tego wypadku.

W środę 14 lipca 2021 po godzinie 16.00 policjanci z drogówki zostali wezwani na ulicę Bytomską w Wieszowie, gdzie doszło do wypadku. Zderzyły się samochód osobowy i autobus komunikacji miejskiej.

Wypadek auta i autobusu w Wieszowie

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 21-letni kierowca samochodu osobowego marki Skoda Fabia, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z autobusem komunikacji miejskiej.

Ranny kierowca skody fabii

W wyniku zdarzenia ranny został kierowca skody. Mieszkaniec powiatu będzińskiego z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Autobusem kierował 55-letni mieszkaniec Bytomia, któremu nic się nie stało. Nie odnieśli obrażeń również pasażerowie, którzy w tym czasie podróżowali autobusem.

Na miejscu wypadku pracowali strażacy, ratownicy medyczni oraz tarnogórscy policjanci, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz zorganizowali objazdy. Jaki był dokładny przebieg tego zdarzenia, będą teraz ustalali śledczy z tarnogórskiej komendy.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze

Po raz kolejny tarnogórscy policjanci apelują o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy! Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy przede wszystkim od nas samych, w tym od samopoczucia i stanu zdrowia kierowcy, sposobu jazdy, kultury na drodze i przygotowania pojazdu do podróży.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon