Druhowie z Ożarowic zbierają na remont garaży. Jak można im pomóc?

Ochotnicza Straż Pożarna z Ożarowic rozpoczęła internetową zrzutkę. Ma ona pomóc w uzbieraniu potrzebnej kwoty na prace remontowe. Ochotnicy proszą mieszkańców o wsparcie.

Akcja dla OSP Ożarowice

Strażacy z powiatu tarnogórskiego mają w planach odnowienie garaży jednostki, w których znajduje się sprzęt do ratowania życia i mienia. Niestety, aby wykonać wszystkie niezbędne działania w ramach projektu, brakuje 25 tysięcy złotych. Druhowie zwrócili się z prośbą o wsparcie do mieszkańców.

- OSP Ożarowice funkcjonuje nieprzerwanie od 110 lat. Od kilku pokoleń nasze Druhny i Druhowie stoją na straży bezpieczeństwa naszej całej gminy. Staramy się, aby cały czas nasza Jednostka prężnie funkcjonowała i niosła pomoc potrzebującym. W związku z tym zgłaszamy się do Państwa z wielką prośbą o wsparcie dla nas. Z waszą pomocą wierzymy, że nam się to uda - podają strażacy.

Do akcji można dołączyć poprzez platformę Pomagam.pl. Do tej pory udało się zebrać 2 370 zł. Zrzutkę wsparły 24 osoby.

- Pokażmy, że my - mieszkańcy, druhny i druhowie a także reszta społeczeństwa potrafimy się zjednoczyć i pomóc w każdej niezbędnej sytuacji. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę, która została i zostanie nam przekazana oraz gorąco prosimy o udostępnianie naszej zbiórki w mediach społecznościowych - dodają strażacy.

Druhowie zamierzają także zorganizować odbiór elektrośmieci. Potrwa on od 6 do 13 lutego. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 506 590 650.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon