Duże zmiany w tarnogórskim szpitalu. Odchodzi dotychczasowy prezes

W Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach sporo się dzieje. Otwierane są kolejne oddziały. Ze współpracownikami żegna się Leszek Jagodziński.

Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A.

Rezygnacja prezesa WSP S.A.

Dzisiaj placówkę opuścił Leszek Jagodziński, który do tej pory sprawował obowiązki prezesa zarządu. Funkcję tę pełnił przez dwa lata. 14 czerwca złożył oficjalną rezygnację.

- Ordynatorzy, pielęgniarki, pracownicy administracyjni i pozostały personel podziękował Prezesowi za cały okres sprawowania funkcji, w tym ogromnie trudnym czasie panującej pandemii Covid-19 - informują przedstawiciele placówki.

Do czasu wyboru nowego prezesa zastępować go będzie Agnieszka Stasińska - przewodnicząca rady nadzorczej WSP S.A.

Komunikat w sprawie dwóch oddziałów

- Szanowni Państwo, w związku z decyzją Ministra Zdrowia w sprawie całkowitej likwidacji w WSP S.A. łóżek dla pacjentów z potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 informujemy, że z dniem 17 czerwca br. Szpital wznowił przyjmowanie pacjentów Oddziału Urologicznego, a od dzisiaj Oddziału Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chemioterapii - czytamy w oficjalnym komunikacie placówki.

Już wcześniej, 1 czerwca, na na nowo otwarto Oddział Pediatryczny.

Odwiedziny pacjentów

Niestety w dalszym ciągu osoby przebywające w szpitalu nie mogą przyjmować wizyt. Znajdując się na obszarze szpitala, należy pamiętać także o zasłanianiu ust i nosa.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon