Dwa poważne wypadki w Tarnowskich Górach. Cztery poszkodowane osoby trafiły do szpitala

Tylko w ciągu trzech dni w naszym mieście doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń. W wyniku jednego z nich ucierpiały małe dzieci. Policjanci apelują o odpowiedzialne zachowanie wszystkich kierowców.

Wypadek na ulicy Zagórskiej

Pierwszy incydent miał miejsce w ostatni poniedziałek, 25 kwietnia. Na ulicy Zagórskiej doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z osobówką.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący, 34-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającej go osobówki, w której podróżowały trzy osoby - podają mundurowi.

Dokładne przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane. W wypadku poszkodowane zostały dwie kobiety wieku 61 i 37 lat. Zostały przetransportowane do szpitala.

Wypadek na Obwodnicy

Nie minęło wiele czasu, a służby znów musiały interweniować. Wczoraj, 27 kwietnia, w godzinach popołudniowych na obwodnicy Tarnowskich Gór zderzył się z sobą dwa samochody osobowe.

- Kierująca seatem, 35-letnia mieszkanka Tarnowskich Gór, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu samochodowi marki kia, w którym podróżowała 45-letnia mieszkanka Krupskiego Młyna - wstępnie informują funkcjonariusze.

W wypadku ucierpiała dwójka dzieci. Na szczęście obrażenia nie były bardzo poważne, ale 4 i 6-latek trafili do szpitala.

Zbliża się długi weekend majowy, a to oznacza większe natężenie ruchu. Uważajmy na siebie i innych na drogach. Niech wszyscy wrócą do domów cali i zdrowi.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Tarnowskie Góry obwodnica wypadek

Poważny wypadek na tarnogórskiej obwodnicy

Tarnowskie Góry wypadek na ul. Zagórskiej

Tarnowskie Góry. Zderzenie na ulicy Zagórskiej

Wypadek na Obwodnicy

Wypadek na Obwodnicy. Samochód uderzył w drzewo

Powiat tarnogórski, wypadek

Kolejni ranni. Trzy wypadki w powiecie tarnogórskim

Tarnowskie Góry, stacja benzynowa

Tarnowskie Góry. Poszukiwany listami gończymi zatrzymany

Tarnowskie Góry - wypadek na ul. Sienkiewicza

Kolejny wypadek na przejściu dla pieszych

Wypadek w gminie Tworóg

Powiat tarnogórski. Trzy wypadki jednego dnia.