Dwa tarnogórskie zespoły na XDF World Final. Tesski na podium zawodów!

Gratulacje dla tancerek z naszego miasta. Dziewczyny wzięły udział w ogólnopolskich zawodach. Wróciły z nich z dwoma medalami.

Tess na podium XDF World Final

W ostatni weekend w Bełchatowie odbył się ostatni etap ogólnopolskich tanecznych starć. W maju tego roku dwa zespoły Tess, działające przy TCK, bardzo dobrze zaprezentowały się podczas kwalifikacji w Mysłowicach. Tym samym wywalczyły udział w finale XDance Festival. Ten również się powiódł. Tarnogórskie tancerki dwa razy stawały na podium. Grupa TESS zdobyła pierwsze miejsce! Za jej choreografię odpowiadała Justyna Michalska. Natomiast zawodniczki z TESS I wywalczyły srebrny medal. Choreografię ułożyła dla nich Martyna Klimaj.

- Zaprezentowały się rewelacyjnie, jesteśmy mega dumni z naszych tancerzy. Piękne wykonanie, zaangażowanie i moc wzruszeń. Dziękujemy! Brawa również dla naszych choreografów - cieszą się przedstawiciele zespołu.

Reprezentantkom Tarnowskich Gór gratulujemy kolejnego sukcesu. Życzymy także dalszego rozwijania talentu i radości z podnoszonych umiejętności.

Zespoły Tess podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tanecznego "Dance - Passion and Life"

Może Cię zainteresować:

Tess znów z medalami. Tarnogórzanie na podium ogólnopolskiego konkursu [GALERIA]

Autor: Urszula Gołkowska

01/07/2021

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon