Dzień Babci i Dziadka w Tarnowskich Górach. Gdzie można się wybrać z najbliższymi?

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Babci i Dziadka. Ten szczególny czas warto uczcić w równie szczególny sposób. Na przykład na imprezie.

TCK
Tarnowskie Góry tck bal

Międzypokoleniowy bal przebierańców

Już w najbliższy weekend będziemy świętować ważne daty - Dni Babci i Dziadka. Czas ten można spędzić w tradycyjnej konwencji, przy kawie i cieście, albo też w bardziej kreatywny sposób. Tarnogórskie Centrum Kultury zaprasza na międzypokoleniowe wydarzenie.

- Babcie, dziadkowie i wnuki, mamy doskonałą propozycję dla Was! Zapraszamy na bal przebierańców, podczas którego wspólnie będziecie bawić się i świętować Dzień Babci i Dziadka. Niech to będzie okazja do ubrania się w strój ulubionego superbohatera, superbohaterki albo zostania księżniczką, kowbojem, albo piratem. Im bardziej kolorowy kostium, tym lepiej - zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 22 stycznia, w sali baletowej TCK (ul. Jana III Sobieskiego 7). Impreza startuje o godzinie 15:30. Poprowadzi ją wodzirej Janusz Musiał z Firmy Rozrywkowej "MUSIC MASTER". Zabawa potrwa dwie godziny. Organizatorzy zapewniają napoje i przekąski. Bilety w cenie 20 zł lub 10 zł (z kartą Rodzina 5+) dostępne są online oraz w kasach TCK.

Dzień babci i dziadka piekary śląskie 2023

Może Cię zainteresować:

Dzień Babci i Dziadka w Piekarach Śląskich. Jakie imprezy odbędą się z tej okazji?

Autor: Urszula Gołkowska

18/01/2023

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon