Dzień Dziecka 2021 w powiecie tarnogórskim. Gdzie się wybrać?

Już dziś obchodzimy święto ważne dla każdego malucha. Gdzie na najmłodszych czekają ciekawe, bezpłatne atrakcje?

Dzień Dziecka w Powiecie Tarnogórskim

Tarnowskie Góry

W naszym mieście świętujemy nie jeden dzień, ale cały tydzień. Od 30 maja aż do 5 czerwca Tarnogórskie Centrum Kultury zaprasza małych mieszkańców wraz z rodzicami na wspólne gry i zabawy. Wydarzenia odbywają się zarówno w centrum, jak i w kilku dzielnicach. Pełny harmonogram dostępny TUTAJ.

Miasteczko Śląskie

Władze miasta zapraszają do wzięcia udziału wielu przygotowanych atrakcjach. Dziś o godzinie 16:00 odbędzie się Artystyczny Dzień Dziecka przy Miejskim Ośrodku Kultury (Srebrna 24).

2 czerwca czekają nas ciekawe zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Zapisy przyjmowane są w Oddziale Dziecięcym lub pod numerem telefonu 322 888 512.

Na finał obchodów przygotowano coś specjalnego. Sołectwo Bibiela organizuje Festyn z okazji Dnia Dziecka. Impreza rozpocznie się 5 czerwca o godz. 14:00 na terenie za świetlicą.

Radzionków

Już dziś na najmłodszych czekają niespodzianki w Śląskim Ogrodzie Botanicznym. Od 15:00 do 19:00 odbywać się będą zabawy oraz warsztaty ogrodnicze, plastyczne i techniczne. Maluchy zaprasza także Kawiarnia Tropikana. Od 15:30 na gości czekają gry, bańki mydlane oraz wizyta minionka.

Zbrosławice

Urząd Gmin zaprasza na Piknik Sąsiedzki dziś, 1 czerwca, od godziny 15:00. Na dzieci czekają pokazy cyrkowe, animacje, konkursy, fotobudka i inne atrakcje. Wydarzenie odbędzie się na łące za budynkiem Urzędu Gminy w Zbrosławicach.

Świerklaniec

W tej gminie Dzień Dziecka celebrowany będzie 5 czerwca (sobota). Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do Parku w Świerklańcu. Zabawa w amfiteatrze rozpocznie się o godzinie 17:00. Wstęp jest bezpłatny, ale ze względu na sytuację epidemiologiczną ilość miejsc pozostaje ograniczona. Więcej informacji otrzymać można pod numerem telefonu 32 284 35 57.

Krupski Młyn

Mieszkańcy tej gminy i przyjezdni goście są zaproszeni na Gminny Dzień Dziecka w Odmuchowie (Potępa). Na uczestników czekają zawody wędkarskie dla dzieci, kino pod chmurką, przejażdżki quadem i wiele innych niespodzianek. Wydarzenie będzie trwać od 9:00.

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon