Dzień Dziecka 2021 w powiecie tarnogórskim. Gdzie się wybrać?

Dzień Dziecka w Powiecie Tarnogórskim

Już dziś obchodzimy święto ważne dla każdego malucha. Gdzie na najmłodszych czekają ciekawe, bezpłatne atrakcje?

Tarnowskie Góry

W naszym mieście świętujemy nie jeden dzień, ale cały tydzień. Od 30 maja aż do 5 czerwca Tarnogórskie Centrum Kultury zaprasza małych mieszkańców wraz z rodzicami na wspólne gry i zabawy. Wydarzenia odbywają się zarówno w centrum, jak i w kilku dzielnicach. Pełny harmonogram dostępny TUTAJ.

Miasteczko Śląskie 

Władze miasta zapraszają do wzięcia udziału wielu przygotowanych atrakcjach. Dziś o godzinie 16:00 odbędzie się Artystyczny Dzień Dziecka przy Miejskim Ośrodku Kultury (Srebrna 24).

2 czerwca czekają nas ciekawe zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Zapisy przyjmowane są w Oddziale Dziecięcym lub pod numerem telefonu 322 888 512.

Na finał obchodów przygotowano coś specjalnego. Sołectwo Bibiela organizuje Festyn z okazji Dnia Dziecka. Impreza rozpocznie się 5 czerwca o godz. 14:00 na terenie za świetlicą.

Radzionków

Już dziś na najmłodszych czekają niespodzianki w Śląskim Ogrodzie Botanicznym. Od 15:00 do 19:00 odbywać się będą zabawy oraz warsztaty ogrodnicze, plastyczne i techniczne. Maluchy zaprasza także Kawiarnia Tropikana. Od 15:30 na gości czekają gry, bańki mydlane oraz wizyta minionka. 

Zbrosławice 

Urząd Gmin zaprasza na Piknik Sąsiedzki dziś, 1 czerwca, od godziny 15:00. Na dzieci czekają pokazy cyrkowe, animacje, konkursy, fotobudka i inne atrakcje. Wydarzenie odbędzie się na łące za budynkiem Urzędu Gminy w Zbrosławicach. 

Świerklaniec 

W tej gminie Dzień Dziecka celebrowany będzie 5 czerwca (sobota). Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do Parku w Świerklańcu. Zabawa w amfiteatrze rozpocznie się o godzinie 17:00. Wstęp jest bezpłatny, ale ze względu na sytuację epidemiologiczną ilość miejsc pozostaje ograniczona. Więcej informacji otrzymać można pod numerem telefonu 32 284 35 57.

Krupski Młyn

Mieszkańcy tej gminy i przyjezdni goście są zaproszeni na Gminny Dzień Dziecka w Odmuchowie (Potępa). Na uczestników czekają zawody wędkarskie dla dzieci, kino pod chmurką, przejażdżki quadem i wiele innych niespodzianek. Wydarzenie będzie trwać od 9:00. 

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon

czytaj więcej:

Cynk z TG - terenowa gra miejska

Cynk z TG - mobilna gra historyczna

Tarnowskie Góry 2022 01 05 T100720 603

"Matrix", "Księżniczka Czardasza" i Tarnogórska Orkiestra

Tarnowskie Góry - Iwona Pavlović i konkurs tańca

Mistrzostwa Polski i Iwona Pavlović w Tarnowskich Górach

Miejskie Kino Olbrzym

Pierwszy weekend wakacji. Gdzie się wybrać?

Przedstawienie dla dzieci w Bibliotece Miejskiej

Tarnowskie Góry dla dzieci. Przedstawienia dla najmłodszych

Książka "Srebrne Miasto i jego mieszkańcy" znów dostępna

"Srebrne Miasto i jego mieszkańcy" znów dostępne

Tarnowskie Góry wąskotorówka

Wąskotorówka na czerwiec. Nowy rozkład jazdy!