Dzień Dziecka w Radzionkowie. Jakie atrakcje będą czekać na najmłodszych?

Centrum Kultury "Karolinka" zaprasza maluchy na wspólne świętowanie 1 czerwca. W planach gry, zabawy, dmuchańce i spotkanie z bajką.

Centrum Kultury Karolinka
Radzionków dzień dziecka

Dzień Dziecka w Radzionkowie 2022

Wielkimi krokami zbliża się ważna dla wszystkich maluchów data. 1 czerwca atrakcji z pewnością nie zabraknie w Radzionkowie. Od godziny 15:00 do 18:00 warto zajrzeć na Rynek. Na gości czekać tam będą: występy taneczne, konkursy, dmuchany zamek, gry i zabawy, animacje oraz wiele innych niespodzianek.

O godzinie 18:30 w Centrum Kultury "Karolinka" odbędzie się natomiast specjalny seans filmowy. Goście będą mogli zobaczyć animację "Felix i ukryty skarb".

​Dwunastoletni Felix jest przekonany, że jego ojciec, który zaginął na morzu dwa lata temu, żyje. Felix postanawia go odnaleźć. Pomoże mu w tym emerytowany marynarz Tom, jednonoga papuga Squawk i kot Rover, który zachowuje się jak pies. W końcu dotrą na Wyspę Cieni, gdzie odnajdą sekretny skarb strzeżony przez niebezpieczną Morgę - czytamy w opisie.

Bilety w cenie 8 zł dostępne są w kasach Centrum oraz na jego stronie internetowej. Do każdej wejściówki dołączony zostanie prezent.

Kontynuacją świętowania może być niedzielne wydarzenie - Cyrk Partolini. Artyści zaprezentują się przed publicznością 5 czerwca o godzinie 16:00 w CK "Karolinka".

- Rodzina Partolini uczy dzieci dystansu do siebie tylko przez zabawę. Pokazuje, że w każdym dorosłym jest jeszcze dziecko, zapraszając rodziców do zabawy - na scenie! Żadne widowisko nie ma w sobie tyle energii, humoru i muzyki. Co najważniejsze: uczymy bawiąc - zapraszają.

Wydarzenie dedykowane jest rodzinom. Dostępne są bilety ulgowe (20 zł) oraz normalne (30 zł).

Dzień dziecka Tarnowskie Góry 2022

Może Cię zainteresować:

Alpaki, kino i zabawy. TCK zaprasza na Dzień Dziecka 2022 w Tarnowskich Górach

Autor: Urszula Gołkowska

20/05/2022

Subskrybuj tarnowskiegory.info

google news icon